Gelinim Mutfakta Gizem ve Kayınvalidesi Neden Yok? Gelecek Mi?

Gelinim Mutfakta Gizem ve Kayınvalidesi Neden Yok? Gelecek Mi?

Gelinim Mutfakta yarışmasından beklenmeyen kayıplar devam ediyor. Gelinim Mutfakta Gizem ve kayınvalidesi neden yok, geri gelecek mi?

Yarışmaya 25 Aralık Cuma günü veda eden isim düşük puanlardan ötürü değil özel sebepler nedeniyle İlayda ve kayınvalidesi olmuştu. Fakat Gelinim Mutfakta 28 Aralık pazartesi günü Yayınlanan yeni bölümde Gizem’in yarışmada olmadığını gördük. İzleyenler Gelinim Mutfakta Gizem ve kayınvalidesi neden yok geri gelecek mi sorusunu arama motorunda ve sosyal medyada aratmaya başladı.

Gelinim Mutfakta Gizem ve Kayınvalidesi Neden Yok? Gelecek Mi?

Ekranların sevilen yarışma programında sevilen yarışmacılarından birinin daha vedası herkesi üzdü. Gizem ve kayınvalidesi Semra hanım yarışmadan çekildiler. Yarışmadan özel sebeplerden ötürü ayrılan bir diğer isim ise Gizem’in olması herkesi şaşırttı. Yarışmaya bağlanan Semra hanım en kısa sürede tekrar döneceklerini belirtti. Gizem ve Semra hanım yarışmanın favori isimlerinden oldukları için yoklukları hemen belli oldu.

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında iki beklenmeyen bir veda yaşandı. Gizem ve kayınvalidesi sağlık sebepleri nedeniyle yarışmadan ayrıldıkları için sağlıklarına kavuşur kavuşmaz tekrar masalarında yerlerini alacaklar. Gelinim Mutfakta yarışmasında geçtiğimiz haftalarda elenen Zeynep ve kayınvalidesi Gizemin yerine yarışmaya tekrar katılıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasının iddialı isimlerinden biri olan Gizem bu sefer daha güçlü ve kendinden emin bir şekilde yarışacağının sinyallerini verdi. Yeni haftada yeni yarışmacılarla yepyeni heyecanlarla ekranda olacak.

İlayda ve Gizem’in Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılması izleyenleri hayal kırıklığına uğratsa da gittiğinde izleyicinin çok üzüldü Zeynep’in  geri dönmesi bir o kadar sevindirdi. İlayda ve kayınvalidesinin yarışmaya dönmesi biraz zaman alacak. Fakat Gizem ve Semra hanım çok kısa süre içerisinde yeniden gelinim mutfakta yarışmasında yerini alacak. Gizemin kolay kolay pes edecek bir yarışmacı olmadığını herkes biliyor. Aralarında sürekli tartışmalar çıksa da sık sık tansiyon yükselse de yarışmacıların arka planda birbiriyle gayet iyi anlaştıkları vedaları sırasında ortaya çıkıyor. Bu hafta 25 Aralık Cuma Günü bunu yaşayarak öğrenmiş olduk.

Gelinim Mutfakta 28 Aralık Pazartesi günü aynı saatinde aynı heyecanla fakat farklı iki yarışmacıyla yayın hayatına devam edecek. Kayınvalideler yine gelinlerini tabaklarını bulmak için çabalayacaksın ve tüm gelinlerin tek amacı gün sonunda en yüksek puanı alarak çeyrek altının sahibi olmak.

 

<<Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan neden ayrıldı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler