Gelinim Mutfakta Özlem Demir Kim? Nereden Tanıyoruz? Katıldığı Yarışmalar

Gelinim Mutfakta Özlem Demir Kim? Nereden Tanıyoruz? Katıldığı Yarışmalar

Ekranların hem eğlendiren hem de kazandıran yarışma programı Gelinim Mutfakta Özlem Demir kim? Nereden tanıyoruz? Katıldığı yarışmalar?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 21 Aralık pazartesi akşamı yayınlanan yeni Bölümünde bomba bir gelin ve kayınvalide geliyor. İddialarını gelir gelmez ortaya koyan gelin ve kayınvalide fırtına gibi geldiklerini diğer rakiplerin rüzgarda savrulmamaları için dikkat etmeleri gerektiğini dile getirdi. Gelin Özlem Demir ve kayınvalidesi bu haftaya damga vuracaklar.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir Kim? Nereden Tanıyoruz? Katıldığı Yarışmalar

Gelinim Mutfakta Özlem Demiz kim sorusu sıklıkla sorulacak çünkü kendisi tanınmış bir isim. Mavi Karadeniz isimli kanalda Program sunuculuğu yapan aynı zamanda çeşitli yarışma programlarının aranan sunucularından. Şimdi ise kendisi Gelinim Mutfakta yarışmasında elinin lezzetini gösterecek. Ve kayınvalidesi gelininin tabağını bulmaya çalışacak.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir’in kendi ismiyle instagram hesabı bulunuyor. 50 bin üzerinde takipçisi olan Özlem Demir’in Gelinim Mutfakta macerası 21 Aralık pazartesi başlıyor. Özlem Demir sevenleri Gelinim Mutfakta yarışmasının resmî instagram adresinden yaptığı tanıtım fragmanına yorumlar yağdırdı. Bizler de kendisine. Başarılar diliyoruz.

Ekranlara tanıdık bir isim olan program sunucusu Özlem Demir 33 yaşındadır 2 çocuk sahibidir. Gezmeyi, okumayı yeni yerler görmeyi çok sevmektedir. Gelinim Mutfakta yarışmasında geçtiğimiz hafta veda eden isim Hülya ve kayınvalidesi olmuştu. Altınların sahibi işe haftayı başarıyla tamamlayan Aysun olmuştu. Yeni haftada İlayda ve Gülcan hanım,  Aysun ve Nurten hanım, Gizem ve Semra hanım, son olarak yeni katılan Özlem Demir ve kayınvalidesi kıyasıya bir mücadele verecek.

Onur Büyüktopçu’nun başarılı ve eğlenceli sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta hafta içi her gün evlerimizin konuk olmaya devam ediyor. Sizler de yarışmaya katılmak istiyorsanız www.kanald.com adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

<<Gelinim Mutfakta 14 Aralık Pazartesi çeyrek altını kim aldı, yeni gelin kimdi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler