Gönül Dağı Asuman Kimdir? Hazal Çağlar Kimdir?

Gönül Dağı Asuman Kimdir? Hazal Çağlar Kimdir?

İlk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini kazanan Gönül Dağı oyuncuları merak ediliyor. Gönül Dağı Asuman kimdir, Hazal Çağlar kimdir? ayrıntılar haberimizde.

İzleyenlerin memleket özlemini gideren, duygu seli yaşatan Gönül Dağı dizisinin oyuncuları kadrosu ve konusu merak edilmeye başladı. Peki dizi neyi anlatıyor, nereden esinlenilmiştir? Bozkırı ve bu coğrafya atmosferini, yaşayan insanları duygularını samimi bir şekilde aktaran Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenerek senaryolaştırılmıştır. Gönül Dağı’nın yapım şirketi Köprü Film, Yapımcılığını ise Ferhat Eşsiz yapmaktadır. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın olduğu dizinin senaristliğini Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit üstlenmektedir.

Gönül Dağı Asuman Kimdir, Hazal Çağlar Kimdir?

Gönül Dağı Bozkırda bir Anadolu masalıdır. Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir.

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesi. Çocukluk aşkı Dilek’le bir gün buluşma hayali kuran Taner’in kuzenleriyle yaptığı müthiş icat. Düğüncüleri, ağıtçıları, gelenekleri, tüm samimiyetiyle Anadolu insanı… Bozkır topraklarının süsü özgürlük timsali Yılki Atları…
Nerde bir aşığın, bir yetimin kalbi kırılsa Gönül Dağından bir parça taş kopar derler ama büyük ama küçük… Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı… İzlerken yaşayacak, hissedecek, duygulanacak ve gönülden bağlanacaksınız…

Gönül Dağı Asuman Kimdir?

Dizide Asuman, Ramazan’ın aşık olduğu kızdır. Eski belediye başkanının kızıdır. Ramazan ona yangındır ama Asuman ona pek yüz vermez. Ramazan, onun bu fikrini değştirebilecek mi onu kendine aşık edebilecek mi?

Hazal Çağlar Kimdir?

Hazal Çağlar, 9 Kasım 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Sosyal medya fenomeni olarak tanınan genç oyuncu No 10 Studio Temel Oyunculuk eğitimi aldı. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimi görmektedir. İnstagram fenomeni olarak adını duyuran ve Twitter, İnstagram ve Facebook hesapları ile tanınan Hazal Çağlar bir dönem GS Tv’de stajyer sunuculuk yaptı. Burak Öksüzoğlu’nın Konu Sen Olunca isimli klibinde oynadı. 2020 yılının Ekim ayında vizyona giren Aile Hükümeti filminde rol alması ile oyunculuk deneyimi yaşadı. Son olarak Gönül Dağı dizisinde Asuman karakterini oynamaktadır.

 

<<Gönül Dağı dizisi tüm oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum