Gönül Dağı Asuman’ın Annesi Kamuran Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Gönül Dağı Asuman’ın Annesi Kamuran Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi Gönül Dağı yeni isimleri kadrosuna katıyor. Gönül Dağı Asuman’ın annesi Kamuran kimdir? gerçek adı ne? haberimizde.

Trt 1 en sevilen dizilerinden bozkırı, sevdayı, hüznü sevinci, aşkı hayalleri umutları tüm duyguları bir arada yaşatan cumartesi günlerinin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisine yeni isimler dahil oluyor. İzleyiciler dizi ile ilgili oyuncuları kim olduklarını geçmiş projelerini merak ediyor.

Gönül Dağı Asuman’ın Annesi Kamuran Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Dizinin başından beri Ramazan Asuman’a yanıktır sevdalanmıştır. Ancak bir türlü Asuman’a içini açamaz, sevdiğini söyleyemez. Sürekli Ramazan Asuman’ın etrafındadır ama gizliden gizliye sever Asuman’ı. Zaten başlarda Asuman’ın pek gönlü yoktur Razaman’da. Tam artık birbirlerine içini açtılar yakınlaştılar derken Asuman’ın annesi Kamuran sahneye çıktı. Kamuran, Ramazan’ı sevecek mi kızı ile olan yakınlığına karşı çıkacak mı, bir daha görüşmeyin mi diyecek seyirciler tarafından en çok merak edilen konu oldu. Umarız Kamuran, Asuman ile Ramazan aşkının karşısında değil yanında olur kavuşmalarına engel olmaz. Asuman’ın annesi Kamuran karakterini canlandıran Nihan Durukan Yapıcı’yı yakından tanıyalım.

Nihan Durukan Yapıcı Kimdir?

Nihan Durukan Yapıcı, 1 Ocak 1975 İstanbul doğumludur. Kendisi gibi oyuncu Necmi Yapıcı ile evlidir. Şahika Tekand Studioda Tiyatro Eğitimi ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde Tiyatro eğitimi aldı. 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Necmi Yapıcı ile evlendi. İlk oyunculuk deneyimini 2000 yılında Karakolda Ayna Var dizisinde Esra karakteri ie yaşadı. Ardından aynı yıl Ağlayan Kadın dizisinde ve Dar Alanda Kısa Paslaşmalar sinema filminde rol aldı. Daha sonra Büyük Yalan, Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma, Son Cellat, Binbir Gece, Berivan dizilerinde ve Mandıra Filozofu İstanbul sinema filminde rol aldı. Son olarak 2020 yılında Kefaret dizisinde ve koronavirüs salgını nedeniyle evlerde çekilen Ev Yapımı dizisinde eşi Necmi Yapıcı ile birlikte oynadı.

 

<<Gönül Dağı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler