Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Başarılı TRT dizisi Gönül Dağı oyucu kadrosunu güncellemeye devam ediyor. Gönül Dağı dizisi yeni gelen ve ayrılan oyuncular kimler?

Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosunda, Berk Atan, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Gülsim Ali, Ferdi Sancar ve Çiğdem Aygün gibi isimlerle başladı. Ardından diziye her bölüm yeni isimler katıldı.

Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Gönül Dağı dizisine sonradan katılan ve önemli role sahip olan Ulviye Karaca Dilek’in annesi aynı zamanda köyün eski öğretmenidir. Ulviye Karaca, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Şimdilerde TRT 1′ de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde rol alıyor. Kendisi daha çok tiyatro alanında kendini geliştirmiş bir oyuncudur.

Gönül Dağı Dizisi Yeni Gelen Oyuncular arasında Zahide karakterinin eski kocası rolüyle usta oyuncu Ruhi Sarı dahil olmuştu. Ruhi Sarı; Öncesinde konuk oyuncu olarak dahil olan fakat izleyici tarafından sevilince dizide kalmaya devam eden Hemşire Elif’in kardeşi Zeynep rolüyle katılan Zümre Meğreli olmuştu.

Gönül Dağı dizisinden bugüne kadar ayrılan bir oyuncu olmadı oldukça yer vereceğiz.

<<Gönül Dağı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler