Gönül Dağı Elif’in Kardeşi Zeynep Kimdir?

Gönül Dağı Elif’in Kardeşi Zeynep Kimdir?

İlk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini kazanan Gönül Dağı oyuncuları merak ediliyor. Gönül Dağı Hemşire Elif’in kardeşi Zeynep kimdir, gerçek adı ne ayrıntılar haberimizde.

İzleyenlerin memleket özlemini gideren, duygu seli yaşatan Gönül Dağı dizisinin oyuncuları kadrosu ve konusu merak edilmeye başladı. Peki dizi neyi anlatıyor, nereden esinlenilmiştir? Bozkırı ve bu coğrafya atmosferini, yaşayan insanları duygularını samimi bir şekilde aktaran Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenerek senaryolaştırılmıştır. Gönül Dağı’nın yapım şirketi Köprü Film, Yapımcılığını ise Ferhat Eşsiz yapmaktadır. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın olduğu dizinin senaristliğini Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit üstlenmektedir.

Gönül Dağı Elif’in Kardeşi Zeynep Kimdir?

Gönül Dağı Bozkırda bir Anadolu masalıdır. Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir.

Nerde bir aşığın, bir yetimin kalbi kırılsa Gönül Dağından bir parça taş kopar derler ama büyük ama küçük… Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı…

Dizide Zeynep Hemşire Elif’in kardeşidir. Uzun bir aradan sonra köyüne döner. Ancak evde nenesini bulamaz. Nenesinin öldüğünden haberi yoktur. Bu haber ile yıkılır. Zeynep ve Elif birbirlerine dert ortağı, destek olurlar.

 

Güliz Aybay Kimdir?

Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Craft oyunculuk atölyesinden oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2019 yılında Yaralı Kuşlar dizisi ile yaşadı. Ardından 2020 yılında yönetmenliğini Sezen Bildiren’in yapıp birlikte kaleme aldıkları ülkesindeki savaştan kaçıp Türkiye’ye mülteci olarak gelen ailesini kaybetmiş genç yaşta bir kadın olan Eflin karakterini canlandırdı. Son olaran Gönül Dağı dizisinde Hemşire Elif’in kardeşi Zeynep’i canlandırmaktadır. Neslihan Uzer ve Yaprak Atış menajerlik ajansına kayıtlıdır.

 

<<Gönül Dağı tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler