Gönül Dağı Elif’in Nişanlısı Yaşar Kimdir? Faruk Karagül Kim?

Gönül Dağı Elif’in Nişanlısı Yaşar Kimdir? Faruk Karagül Kim?

Trt 1’in sevilen dizilerinden Gönül Dağı dizisine yeni bir isim dahil oldu. Gönül Dağı hemşire Elif’in nişanlısı Yaşar kimdir? Faruk Karagül kimdir?

Gönül Dağı Yaşar kimdir? Gönül Dağı Hemşire Elif’in sözlüsü Yaşar kimdir, kim canlandırıyor? Gönül Dağı dizisi Yaşar karakteri hakkında merak edilen tüm bilgiler haberimizde.

Gönül Dağı Elif’in Nişanlısı Yaşar Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Yaşar, ilçenin zengin ailelerinden birinin tek oğludur. Babası ile birlikte müteahhitlik yapmaktadır. Yaşar zengin bir ailede varlık içinde büyümüş, zorluk çekmemiş, kendini beğenmiş biridir. Yaşar, Elif’i küçümser onun üzerinde hakimiyet kurmak ister. Elif bu durumdan hoşlanmasa da bir hırsla evlilik sürecine girmiştir.

Gönül Dağı Elif ile Yaşar Evlenecek mi?

Elif uzun süredir olduğu gibi halen de Taner’i sevmektedir. Ancak Taner onu arkadaş olarak gördüğünü Dilek’i sevdiğini söylemesiyle tüm hayalleri alt üst olan Elif bir hırsla evlenmeye karar verir. Elif hem Taner’in onu sevmemesine hırslandığı için hem de Taner’i unutmak için başkasıyla evlenmeye karar verir. İlk isteyen kişi Yaşar’a sevmesede istemese de kabul eder. Sonunda Elif Yaşar’ın ona için uygun olmadığını anlayacak ve bu evlilikten vazgeçecektir. Elif’in naif kişiliğinin yanında Yaşar’ın kendini beğenmiş tavırları bu evliliğin yanlış bir fikir olduğu kararını verecektir.

Faruk Karagül Kimdir?

Faruk Karagül, 26 Ekim 1989 Ankara doğumludur. Beykent Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Faruk Karagül ilk oyunculuk deneyimini Beni Affet ve Unutma Beni dizileri ile yaşamıştır. Son olarak 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma günü kamu spotu çekimlerinde rol aldı. Hem mizah hem sahne adamı olan Faruk Karagül, birçok tiyatro oyununda rol almıştır.

 

<<Gönül Dağı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler