Gönül Dağı Fikret Kim? Geri Gidecek Mi?

Gönül Dağı Fikret Kim? Geri Gidecek Mi?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan başarılı dizi projesi Gönül Dağı kadrosunda yenilikler yaşanıyor. Gönül Dağı Fikret kim? Geri gidecek mi?

Zahide’nin 3 çocuğu ile yalnız yaşadığı ve hayatın tüm zorluklarını tek başına göğüslediğini dizinin başından itibaren izliyoruz. Bir kocası olduğunu ancak nerede ve ne zaman döneceğini kimse bilmiyordu. Ve beklenen o gün geldi. Zahide’nin yıllardır ortalıkta olmayan eşi Fikret geri döndü. Herkes Zahide’nin eşi Fikret kimdir sorusunu merak ediyor. Fikret karakterine hayat veren oyuncu Ruhi Sarı.

Gönül Dağı Fikret Kim? Geri Gidecek Mi?

Geri gidecek mi sorusu da izleyenler tarafından şimdiden araştırılıyor çünkü Sefer ve Zahide ikilisi dizinin başından itibaren çok yakıştırılıyor. Ve aşkların tam da kavuşma anı yaklaşmışken Fikret’in diziye dahil olması dengeleri çok değiştirecek. Fikret, yıllardır ortalıkta yoktu fakat Zahide’nin üç çocuğunun babası olması da yadsınamaz bir gerçek. Zahide, Fikret’in dönmesiyle onu hayatına hemen almayacak fakat artık Seferle’de arasına mesafe koymak zorunda olacak.

Gönül Dağı dizisi izleyen herkeste farklı etkiler bırakan kendinden izler bulduğu tam bir aile dizisi. Her biri birinden  farklı hikayeleri aslında sıradan hayatlarıyla evlerimize misafir oluyor. Cemile’nin hastalığıyla hepimiz büyük bir üzüntü yaşarken, Taner ve amca oğullarının başarılı olması hedeflerine ulaşmasını da o kadar istiyoruz. Aşkları, dostlukları ve dertleriyle hepimizin içini ısıtan güzel bir Anadolu hikayesi. Şimdi Gönül Dağı dizisi Fikret kim, geri gidecek mi, Zahide ve Sefer kavuşacak mı? Bu sorular bu hafta en çok araştırılan konu olacak.

Ruhi Sarı Kim?

18.05.1972 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk beyaz ekran macerasını 1997 yılında yayınlanan Zilyoner dizisi ile geçekleştirmiştir.

Hepimizin ekranlardan tanıdığı usta oyuncu Yedi Numara, Yılan Hikayesi, Diğer Yarım, Cesur Hemşire, Ezo Gelin, Aşk Yakar, Haziran Gecesi, Mavi Kelebekler, Türkler Çıldırmış Olmalı,Sen Benimsin, Diğer Yarım, Sümela’nın Şifresi: Temel, Moskova’nın Şifresi: Temel, Kırgın Çiçekler, Seni Seven Ölsün, Sümela nın Şifresi 3: Cünyor Temel, Söz, Kafalar Karışık, Canavar Gibi: Türk İşi Frankeştayn, Güvercin, Şuursuz Aşk ve son olarak Öğretmen dizisinde pazarcı rölüne hayat vermiştir. Ödül aldığı bir çok yapım vardır.

 

<<Gönül Dağı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Gönül Dağı nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler