Gönül Dağı Ramazan Kimdir? Gerçek adı, Oynadığı Diziler

Gönül Dağı Ramazan Kimdir? Gerçek adı, Oynadığı Diziler

İlk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini kazanan Gönül Dağı oyuncuları merak ediliyor. Gönül Dağı Ramazan kimdir, gerçek adı, oynadığı diziler ayrıntılar haberimizde.

İzleyenlerin memleket özlemini gideren, duygu seli yaşatan Gönül Dağı dizisinin oyuncuları kadrosu ve konusu merak edilmeye başladı. Peki dizi neyi anlatıyor, nereden esinlenilmiştir? Bozkırı ve bu coğrafya atmosferini, yaşayan insanları duygularını samimi bir şekilde aktaran Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenerek senaryolaştırılmıştır. Gönül Dağı’nın yapım şirketi Köprü Film, Yapımcılığını ise Ferhat Eşsiz yapmaktadır. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın olduğu dizinin senaristliğini Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit üstlenmektedir.

Gönül Dağı Ramazan Kimdir, Gerçek adı, Oynadığı Diziler

Gönül Dağı Bozkırda bir Anadolu masalıdır. Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir.

Nerde bir aşığın, bir yetimin kalbi kırılsa Gönül Dağından bir parça taş kopar derler ama büyük ama küçük… Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı…

Dizide Ramazan, Taner’in ve Veysel’in amcaoğludur. Bunlar hem akraba hem en iyi üç dosttur. Aynı zamanda Taner’e icadında en büyük destekçi ve yardımcıdır. Asuman’a aşıktır ama bir türlü açılamaz. Asuman’ın gönlü ise Ramazan’da değildir. Bir yandan Asuman’a aşkından yanıp tutuşur bir yandan diğer sevdası hayallerinin icadın peşinden gitmektedir.

 

Cihat Süvarioğlu Kimdir?

Cihat Süvarioğlu, 23 Eylül 1990 Konya doğumludur. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Ardından Bahçeşehir Üniversitesinde İleri Oyunculuk alanında Yüksek Lisansını yaptı.

Cihat Süvarioğlu, tiyatro oyunculuğu yanı sıra 2014’ten itibaren sinema ve dizi filmlerde yer aldı. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2014 yılında Diğer Yarım dizisinde İsmet karakteri ile yaşadı. Ardından Masal Çiçeği ve Yüzleşme dizilerinin yanı sıra pek çok tiyatro, dizi ve filmde yer alan oyuncu son olarak  2020 yılında Yarım Kalan Aşklar dizisinde Mehmet karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları:

2019 -Ver Parayı!

2015 Avrupa / Horse

2013- Öğüt / Umut

2013-Anneler ve Babalar için Cinsel Bozukluklar Rehberi

 

Rol Aldığı Film ve Diziler:

2020-Gönül Dağı  (Ramazan)

2020-Yarım Kalan Aşklar (Mehmet)

2020-İki Şafak Arasında / Between Two Dawns (Doktor)

2019-Değişen Bir Dünyaya Karşı (İhsan)

2019-Kronoloji (Faruk)

2019-Yüzleşme

2019-Masal Çiçeği

2019-Hakan: Muhafiz (Yasin)

2018-Bartu Ben

2018-Kelebekler (Mezarcı)

2016-Görümce (Güvenlik görevlisi)

2016-Ölene Kadar (Osman)

2015-91.1

2014-Diğer Yarım (İsmet)

 

 

<<Gönül Dağı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler