Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Modadan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Modadan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Tv8’in ilgiyle izlenen moda yarışmasının jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Modadan ayrıldı mı, Neden ayrıldı? ayrıntılar haberimizde

Geçtiğimiz günlerde Gülşah Saraçoğlu’nun bir ayrılıp bir barıştığı eski sevgilisi Gökhan Öz’ün sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayına hakaret dolu yorumlar yapması gündeme bomba gibi düştü. Gülşah Saraçoğlu olay sormasında açıklama yapsa da kendisi gündemde olan bir isim olduğu için büyük tepkiler çekti.

Gülşah Saraçoğlu, eski sevgilisi Gökhan Öz’e canlı yayında yaptığı yorumları için kamuoyundan özür dilese de pişman olmadığını da vurguladı. Tv8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasında başarılı bir jüri üyeliği gerçekleştiren profesyonel modacı Gülşah Saraçoğlu’nun Doya Doya Moda yarışmasından ayrılacağı gündeme bomba gibi düştü.

Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Modadan Ayrıldı Mı, Neden Ayrıldı?

Kendisi ya da yapım şirketinden yarışma juriliğinden ayrılacağı konusunda herhangi bir resmî açıklama yapılmadı ancak geçtiğimiz haftalarda benzer bir olay üzerine bir yarışmacının diskalifiye edilmesi Gülşah Saracoğlu’nun yarışmadan ayrılma ihtimalini güçlendirdi. Yıllardır ünlü isimlerin sahne kıyafetlerini başarıyla hazırlayan Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Moda’dan ayrıldı mı?

Gğlşah Saraçoğlu’nun yaşadığı talihsizlik sonrası sosyal medya hesabından kamuoyuna yaptığı açıklamayı sizlerle paylaşıyoru. “Bu açıklamayı yapmanın üzüntüsü içindeyim. Maalesef ki sizlerle paylaşamayacağım özel bir durum oluştu. Kadına şiddetin başka bir türünü yaşamış bulunmaktayım psikolojik olarak. Sıkıntı şu ki ağır tahrik sonucu hem bana yakışmayan hem de sevenlerimi üzen bir durum içerisinde buldum kendimi. Bu krizi yönetemedim. Öfke kontrolümü sağlayamadım. Üzgünüm, pişmanım ve tüm sevenlerimden özür dilerim.”

Gülşah Saraçoğlu, yaptığını hata olduğunu fakat pişman olmadığını da kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. Gülşah Saraçoğlu 3 sezondur devam ettiği Doya Doya moda yarışmasından büyük ihtimal ayrılacak. Fakat bir kaç hafta kendisini izleyeceğiz çünkü çekimlerin önceden yapıldığını biliyoruz. Ve stok bölümler bittikten  sonra Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Moda Yarışmasıyla yollarını ayıracak.

 

<<Survivor 2021 ne zaman başlayacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler