Güneş Tutulması Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu

Güneş Tutulması Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu

Kadir Doğulu’nun uzun zaman sonra ekranlara döneceği Güneş Tutulması dizisi oyuncu kadrosu, konusu, ne zaman başlayacak ayrıntılar haberimizde.

Bir süre önce Kadir Doğulu yeni bir projede yer alacağını duyurmuştu. Ardından Pastel Film’in sahipleri Efe İrvül ve Yaşar İrvül ile birlikte poz verdiği fotoğrafı takipçileri ile paylaşan Kadir Doğulu yeni projesi için ipucu verdi. Yönetmenliğini Deniz Koloş’un üstleneceği diziyi Ayça Mutlugil kaleme alıyor.

Güneş Tutulması Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu

Kadir Doğulu, dizi setinden çektiği ilk fotoğrafını yayınlayarak uzun süredir hangi dizide yer alacağını merak eden hayranlarının merakını giderdi. Kadir Doğulu dizi için imajını değiştirmiş ve hayranları tarafından övgüler yağmıştı. O zamandan beri merak edilen sır gibi saklanan projesi belli oldu. Kadir Doğulu’nun yeni dizisi Güneş Tutulması olacak. Kadir Doğulu bu projede yer almaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi. Güneş Tutulması dizisi ve dizi ekibi ile ilgili şunları söyledi:

“Ocak ayında, Pastel film ile el sıkıştık çok da memnunum. Harika bir ekiple tanıştım ve çok güzel bir proje ortaya çıkarttılar. İsmini söylememek için zor tutuyorum, kanalını söylememek için zor tutuyorum. Senaryodan tüyo vermemek için zor tutuyorum. Deniz Koloş ile çalışacağım için çok memnunum. Pastel Film’in sahipleri Efe İrvül ve Yaşar İrvül’e böyle güzel bir ekip kurdukları için çok memnunum. Umarım Ocak ayında çok iyi bir kanalda, çok iyi bir senaryo ile izleyici ile buluşacağımız için heyecanlıyız… ”

Güneş Tutulması dizi projesini ve dizi ekibinin çalışmasını çok beğendiğini dile getiren oyuncu beklentileri yükseltti. Dizinin hangi kanalda ve hangi tarihte yayınlanacağı bilgisi açıklanmadı. Doğulu, Ocak ayında buluşacağımız için heyecanlıyız ifadesinden dizinin Ocak ayında ekranlara gelmesi bekleniyor. Dizinin çekimleri Beykoz Kundura’daki platoda gerçekleşiyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu sır gibi saklanıyor. Şimdilik belli olan Kadir Doğulu’nun başrolde yer alacağı oldu. Kadir Doğulu’nun partneri kim olacak, hangi isimlerle başrolü paylaşacak merak konusu. Hazırlıkları devam eden Güneş Tutulması dizisi ile ilgili bilgiler netleştikçe sayfamızda paylaşacağız takipte kalın.

 

Kadir Doğulu Kim?

Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 Mersin doğumludur. Asıl adı Abdülkadir Doğulu’dur. Müzisyen ve modacı Kemal Doğulu’nun kardeşidir. İlk ve orta öğrenimini Mersin’de tamamladı. 2000 yılında İstanbul’a ağabeyi Kemal Doğulu’nun yanına geldi. Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü’nü okumaya başladı. Bir dönem Hande Yener ve bazı ünlülerin menajerlik işlerini yürüttü. Zamanla işi büyüterek T.P.A. adlı bir şirket kurdu.

İlk oyunculuk deneyimi 2010 yılında Star TV’de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde Ali karakteri ile oldu. Ardından 2011 yılında Show TV’de yayınlanan Pis Yedili dizisinde Bayrampaşalı Güney karakterini oynadı, ancak kendi isteğiyle diziden ayrıldı. İki yıl aradan sonra Fox TV’de başlayıp Show TV’de devam eden Fatih Harbiye dizisinde başrol Macit’i canlandırdı. İlk kez beyazperde de 2013 yılında Bir Hikayem Var sinema filmi ile gözüktü. Daha sonra 2014 yılında Kanal D’de yayınlanan Star Işığı X-Factor şarkı yarışmasında sunuculuk yaptı. 2015 yılında ATV’de yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde Gökhan rolünü canlandıran oyuncu son olarak 2019 yılında Vuslat dizisinde Aziz Korkmazer karakterine hayat verdi. Uzun süredir dizi projelerinde seçici davranan bekleyen Kadir Doğulu, şimdi Güneş Tutulması dizisinin başrolünde yer alıyor.

 

<<Olağan Şüpheliler dizisi oyuncu karosunu görmek için tıkla>>

Etiketler