Güvenlik Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda

Güvenlik Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda

Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal’ın başrollerini paylaştığı Milli İstihbarat teşkilatını konu alan Güvenlik dizisi ne zaman başlayacak, hangi kanalda? ayrıntılar haberimizde.

Tims&B yapımı olan Güvenlik dizisi son dönem yeni dizileriyle bomba projeleri bünyesine alan TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizinin çekimlerinde geçtiğimiz günlerde başladı. Güvenlik dizisinin ekibi Söz dizisine imza atan ekip ile aynı. Söz dizisinin yapımcısı, senaristi ve yönetmeni Güvenlik dizisi için tekrar bir araya geldi.

Güvenlik Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda

Dizinin ismi ilk olarak Teşkilat olarak belirlenmişti. Ancak daha sonra ismi Güvenlik olarak değiştirildi. Tims&B yapım tarafından Trt 1 için hazırlanan Güvenlik dizisinin yönetmen koltuğunda Söz dizisinin de yönetmeniliğini yapmış Yağız Alp Akaydın oturuyor. Güvenlik dizisi Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu alacak bir casusluk ve aksiyon dizisi olacak. Dizinin konusu tam olarak açıklanmadı ancak Milli İstihbarat Teşkilatı’nı, işleyişini, ajanlığı konu alacağı biliniyor.

Dizinin başrollerinde daha önceden Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde birlikte oynayan Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal isimleri yer alıyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Altay Uluışık, Enes Nalbant, Mesut Akusta ve Ezgi Şenler gibi önemli isimler yer alıyor.

Dizinin çekimleri okuma provalarının ardından geçtiğimiz günlerde başladı. Dizi ekibi çekimler için İstanbul dışına Ankara’ya gitti. Güvenlik dizisinin çekimleri Ankara’da yapılıyor. Güvenlik dizisi ekibi Ankara’da çekim yaparken 17 Aralık Perşembe günü talihsiz bir olay yaşadı. Dizi de yangın sahnesi çekilmiş ve çekim sonrası söndürüldüğü zannedilen set yeri ekibin dağılmasından sonra gece geç saatlerde yangın çıkmıştır.

Dizinin çekimleri bu talihsiz olaydan sonra ara vermeden çekimlere devam etmiştir. Yeni yılın ilk aylarına yetişmesi için hummalı bir şekilde çalışılmaktadır. Dizinin çekimleri başlayalı çok oldu ancak Trt için çekildiği ve MİT’İ konu aldığı için belirli süzgeçlerden geçtiğini ve senaryoda değişime gittiklerini düşünüyoruz. Bu yüzden henüz 2 aydır çekimleri sürmesine rağmen tanıtımı fragmanı yayınlanmadığını düşünüyoruz. Trt’nin beklenen yeni dizisi için henüz net bir tarih verilmedi. Dizinin fragman tanıtımı henüz yapılmadı. Ancak yakında tanıtım teasarı yayınlanacağını ve Mart ayında ekranlara gelmesini bekliyoruz.

 

<<Güvenlik dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Güvenlik dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler