Güvenlik Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Tüm Liste)

Güvenlik Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Tüm Liste)

Trt’nin uzun zamandır beklenen dizisi Güvenlik yakında ekrana geliyor. Güvenlik dizisi oyuncuları, kadrosu, konusu merak edilenler haberimizde.

TRT için çekilen Güvenlik dizisi ilk olarak ismi Teşkilat olarak belirlenmişti. Ancak daha sonra Teşkilat dizisi ismi değiştirilip Güvenlik olarak belirlendi. Uzun süredir çekimleri devam eden dizinin oyuncu kadro, konusu merak ediliyor.

Güvenlik Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Tüm Liste)

Güvenlik dizisinin konusu Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) ele alıyor. MİT işleyişi, düzeni, ajanların yaşamları gibi konuları ele alıyor. Tims&B’nim TRT için çekeceği Güvenlik dizisi bugünlerde sete çıktı. İstanbul dışında Ankara’da çekilecek olan dizide Yağız Alp Akaydın yönetmenliğini üstleniyor. Güvenlik dizisi oyuncu kadrosunda, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Mesut Akusta ve Ezgi Şenler yer alıyor.

Güvenlik Dizisi Çağlar Ertuğrul Kim?

Son olarak Afili Aşk dizisinde izlediğimiz Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini  Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü okuyarak tamamlamıştır. Benim İçin Üzülme dizisiyle başlayan kariyerine, Medcezir, Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler, Fazilet Hanım ve Kızları, Afili Aşk dizilerinde rol alan Çağlar Ertuğrul, Biz Size Döneriz, Dağ 2, Dağ ve Bana Masal Anlatma projeleriyle devam etmiştir.

Güvenlik Dizisi Deniz Baysal Kim?

05.04. 1991 tarihinde İzmir’de ailenin en küçüğü olarak doğmuştur. 10 yaşında başlayan oyunculuk merakı onu Karşıyaka Belediyesi Tiyatro Bölümünde eğitim almaya teşvik etmiştir. 2009 yılında Celal Bayar Üniversitesinde Dış Ticaret Bölümünde lisans eğitimi almaya başladı. Başarılı oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler sırasıyla, Derin Sular, Aşk Ekmek ve Hayaller, Kayıp Şehir, Babalar ve Evlatlar, Kaçak Gelinler, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz ve 7. Koğuştaki Mucize. Şarkıcı Barış Yurtçu ile evlidir.

Güvenlik dizisi Ezgi Eyüboğlu kimdir?

Son zamanlarda Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile yaşadığı aşkla gündemde olan güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünden mezundur. Oyunculuk alanında Bahçeşehir Üniversitesinde master yapmıştır. 2013 yılında  Muhteşem Yüzyıl filmiyle ekran macerası başlamıştır. Sırasıyla rol aldığı projeler; Ulan İstanbul, Adı Mutluluk, Yasak, İntikam, Yaşan Dünya, Sudan Bıkmış Balıklar, Kalbim Seni Seçti, Kutsal Damacana, Arka Sokaklar, Senin Uğruna. 2016 yılında Kaan Yıldırım ile evlenmiş fakat 2019 yılında boşanmıştır.

Güvenlik Dizisi Tuncer Salman Kimdir?

1965 yılında dünyaya gelen oyuncu 1992 yılında Emret Bakanım isimli diziyle ekran yaşantısına başlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezundur. Kuşlarla Yolculuk, Şuursuz Aşk, Kalbimin Sultanı, Dayan Yüreğim, Posta Kutusu, Ankara Yazı Veda Mektubu, Şartlı Tahliye, Kördüğüm, Kurtlar Vadisi Pusu, Osmanlı Tokadı, Dila Hanım, Kötü Yol, Kurtuluş Son Durak, Bitmeyen Şarkı, Annem, Hokkabaz, Son Osmanlı, Saklambaç, Organize İşler, Düşler ve Gerçekler, Gelin, Vizontele Tuuba, Vaka-i Zaptiye, Prag’a Ne Dersin, Beşik Kertmesi, Vizontele, Emret Bakanım

Güvenlik Dizisi Mesut Akusta Kimdir?

Mesut Akusta, 22 Şubat 1964 Konya doğumludur. 1985 yılında Ankara’ da çocuk oyunu ile tiyatroya başladı. Hadi Çaman Yedi Tepe Oyuncularına katıldı. Fehim Paşa Konağı, Atları da Vurdular ve Şerefe Yirminci Yüzyıl adlı müzikallerde görev aldı. Ayrıca 1993 yılında Rumuz Sev Beni filminin yönetmen ekibinde görev aldı. İlk dizi oyunculuk deneyimi 1993 yılında Son Söz Sevginin dizisi ile yaşadı. Ardından pek çok tiyatro, dizi ve filmlerde rol aldı. Kurtlar Vadisi Pusu, Ezel gibi önemli yapımlarda yer aldı. 2013 yılında Karagül dizisindeki Kendal Şamverdi karakteri ile sevildi ve tanındı. 2019 yılında Yüzleşme dizisinde Rıza karakterini canlandırdı. Aynı yıl 7. Koğuştaki Mucize filminde oynadı. Son olarak 2020 yılında Babil dizisinde Süleyman karakterini canlandırdı. Dizinin final yapması ile usta oyuncu Güvenlik dizisi için anlaştı.

Güvenlik Dizisi Ezgi Şenler kimdir?

En son Çatı Katı Aşk dizisinde izlediğimiz Ezgi Şenler, 28.01.1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nden mezundur. Rol aldığı projeler; Bodrum Masalı, Canevim, Nefes Nefese ve Çatı. Katı Aşk.

Güvenlik Dizisi Enes Nalbant Kimdir?

Enes Nalbant, 1996 Ankara doğumludur. Çankaya Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi’nden mezundur. Oyunculuk eğitimini Ankara Kulis Sanat Merkezinde aldı. İlk oyunculuk deneyimi 2018 yılında Beni Bırakma dizisi ile başladı Ardında 2019 yılında Her Yerde Sen dizisinde Enes karakterini canlandırdı. Son olarak Sevdim Seni Bir Kere günlük dizide yer alan oyuncu dikkatleri çekti. Hasan Güngör Talent Manegemet ajansına kayıtlı olan Eneshan Nalbant, 9 Mart 2020’de Fashion TV, Modellik ve Defile yarışmasına katıldı ve finalinde defile yaptı.

Rol Aldığı Diziler:

2019-2020-Sevdim Seni Bir Kere

2019-Her Yerde Sen (Enes)

2018-Beni Bırakma

Güvenlik Dizisi Atılay Uluışık Kimdir?

Atılay Uluışık, 1977 Adana doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nden mezundur. Bizimkiler dizisinde 1989-2001 arası 13 sezon boyunca rol almış, bu dizide canlandırdığı Ali karakteriyle ün kazanmıştır. 2013 yılında Doksanlar dizisinde Öğretmen Kemal rolünü canlandırdı. Son olarak 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde Ege karakterini canlandıran oyuncu 2018 yılında da Yalnız Hayaller Kaldı sinema filminde rol aldı. Uzun bir aradan sonra Güvenlik dizisi ile ekranlara dönüyor.

 

<<Güvenlik dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Uyanış Büyük Selçuklu dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Gönül Dağı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler