Hasan Can Kaya ile Konuşanlar Exxen’de

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar Exxen’de

Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform bir youtube programı transferi daha yapıyor. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar Exxen’de izleyici ile buluşacak.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde kuracağı dijital platformu Exxen’in detaylarını paylaşmıştı. 900 milyon tl bütçe ile kurulan Exxen birbirinden çeşit dizi, talk show, program, yarışma, belgesel içeriğine sahip.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar Exxen’de

Exxen’in içinde neler mi olacak. Hükümsüz, Bu Benim Masalım, Öğrenci Evi, Olağan Şüpheliler, Şeref Bey, Dadı, Zehirli Çiçekler, Vahşi Şeyler, Sihirli Annem, Eziklerin Savaşı, Gibi ve Yaşı 17 dizileri platformda yayınlanacak.

Hasan Can İle Konuşanlar, Tolga Çevik ile Tolgshow komedi programları yer alacak. Mesut Can Tomay ve Ali Biçim İle O Adam Oldun Mu, Orkun Işıtmak ile Kirli Çamaşırlar, Masterchef Junior, önemli futbolcular ile Ayak Tenis, Fight Club ile 11 Dövüşçü Bir Evde yarışma programları olacak. Gökhan Çınar ile Katarsis, Zeynep Bastık ve Konukları sohbet programı olacak. Ayrıca Enis Arıkan ile müzik keyfine, Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak sunumu ile araba modifiyesine, Kıvanç ve Burak Akıl Oyunları programı ile ilüzyona doyacaksınız.

Exxen yotube popüler içerikleri bünyesine kaymaya devam ediyor. Konuşanlar youtube’da yayınlanan Hasan Can Kaya’nın kanalında kendi yazdığı ve konuşmacı olduğu bir stand up programıdır. Seyirci ile konuşurken anlık komik bir nokta yakalaması, doğaçlama komedisi kıvrak zekası ile Konuşanlar programı çok beğenilmişti. Acun Ilıcalı bu değerli yeteneği keşfetti ve Exxen bünyesine kattı. Youtube da keyifle bir çok kişi tarafından izlenen Konuşanlar programı artık Exxen’de olacak.

Youtube içerisindeki videoların kaldırılması ve ücretli bir kanala geçmesi Hasan Can Kaya’nın skı takipçisi ve severek izlediği hayranlarını üzmüştü. Hayranlarıda tepkilerini sosyal medya da dile getirmişti. Bu tepkiler üzerine Hasan Can Kaya kendi youtube kanalından bu duruma açıklama getirmişti.

Hasan Can Kaya, aslında Konuşanlar projesinin bir kanal için hazırlandığını daha sonra içeriğe müdahale edilebileceğinden bu durumu istemediğini bu yüzden youtube’da yayınlama kararı aldıklarını dile getirdi. Ekibinin zor şartlarda çalıştığı kendisinin kazancı artsa da ekibinin şartlarının iyileşmediği ve imkanların kısıtlı olmasından dolayı Acun Ilıcalı’nın Exxen teklifini kabul ettiğini açıkladı. Daha iyi projelere imza atmak için yeterli kaynak olmadığını bu yüzden böyle bir karar aldığını hayranlarına açıklama getirdi.

 

<<Exxen nedir, Exxen’de neler olacak, abonelik ücretleri öğrenmek için tıkla>>

<<Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar programı ile Exxen’de görmek için tıkla>> 

Etiketler