Hekimoğlu Mehmet Ali Ölecek Mi? Dizinin Orjinalinde Ölüyor Mu?

Hekimoğlu Mehmet Ali Ölecek Mi? Dizinin Orjinalinde Ölüyor Mu?

Hekimoğlu dizisi Mehmet Ali ölecek mi, Diziden ayrılacak mı, Kaan Yıldırım Hekimoğlu dizisine veda mı edecek?

Hekimoğlu dizisinde tedavisini üstlendiği bir hastadan salgın bir hastalık kapan ve tüm belirtilerini yaşayan Mehmet Ali ölecek mi diziden ayrılacak mı? Hekimoğlu dizisi orijinalinde Mehmet Ali karakteri ölüyor mu?Ateş Hekimoğlu ve ekibi tüm gücüyle Mehmet Ali’nin hastalığına çözüm ararken Mehmet Ali acılar içinde kıvranıyor.

Hekimoğlu Mehmet Ali Ölecek Mi? Dizinin Orjinalinde Ölüyor Mu?

Salı akşamları yayınlanan projelerden biri olan ve hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan Hekimoğlu dizisi hastane ve doktor temasıyla severek izleniyor. Hekimoğlu dizinin ana karakterlerinden biri olan Mehmet Ali’nin aldığı virüs ve vücudunda sebep olduğu tepkiler aynı virüsü taşıyan ve ölen diğer hastayla aynı. Bunun farkında olan Mehmet Ali ölmek istemiyor ve tedavisi için çaba harcıyor.

Hekimoğlu dizisi orijinal versiyonunda House M.D olarak yurt dışında yayınlanmış ve iki sezondur ülkemize uyarlanmış bir proje. Ve oldukça kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahip. Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz, Damla Colbay yer alıyor. Be diziye her hafta konuk oyuncular dahil  oluyor.

Hekimoğlu Mehmet Ali karakterine hayat veren Kaan Yıldırım dizinin orijinalinde ölmüyor. O yüzden Hekimoğlu dizisinde de ölmeyecek. Bunu sizlerle paylaşıyoruz. Çünkü iki haftadır en çok merak edilen ve araştırılan konulardan biridir.

Hekimoğlu Mehmet Ali – Kaan Yıldırım kim?

24.12.1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.  İstanbul’un zengin ve ileri gelen ailelerinden birinin oğlu olan Kaan Yıldırım İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun olduktan sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Oyuncu olmak en büyük hayali olduğu için oyunculuk kariyerine Kayıp dizisiyle başladı.

Ulan İstanbul adlı dizisiyle kendisini daha geniş kitlelere tanıttı. 2015 yılına geldiğimizde başrollerini Ezgi Eyüboğlu ile üstlendiği bir yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Batu Değirmenci olarak karşımıza çıktı. TRT’de Halka dizisinde yer aldı ancak istediği reytinglere ulaşamadı dizi. Şimdi ise Hekimoğlu Mehmet Ali karakteriyle karşımıza çıkıyor.

 

<<Maria ile Mustafa dizisi neden final yaptı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler