Hercai Azra Kim? Önceki Dizileri Neler?

Hercai Azra Kim? Önceki Dizileri Neler?

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Hercai de ayrılan ve katılan oyuncular var. Hercai dizisi Azra kim? Önceki dizileri neler?

Hercai dizisinde bu hafta yayınlanacak yeni bölümde Ahmet Kayakesen’in hayat verdiği Harun ölerek diziden ayrılacak. Bunu haftalar öncesinde açıklamıştık. Şimdi ise diziye Miran’ın annesi rolüyle dahil olan Dilşah’ın kızı rolüyle Azra katılacak. Kayıplar her zaman oluyor fakat yeri çok geçmeden doluyor. Çekimleri Mardin’de gerçekleşen dizinin kadrosuna Sera Kutlubey dahil oluyor.

Hercai Azra Kim? Önceki Dizileri Neler?

Hercai dizisi Azra rolünün diziye nasıl bir katkısı olacak bilinmiyor. Miran kız kardeşiyle tanışınca nasıl bir tepki verecek hayatlarını nasıl değiştirecek bunu izleyerek göreceğiz. Harun’un vedasını izledikten sonra Azra’nın gelişini izleyeceğiz. Hercai Azra kim? Sera Kutlubey hakkında merak edilenler haberimizin devamında.

Hercai Sera Kutlubey – Azra kimdir?

Dilşah’ın Mehmet’ten olan kızı mı yoksa manevi kızı mı bunu yeni bölümde izleyerek anlayacağız. Sera Kutlubey en son Zalim İstanbul dizisinde rol almış ve büyük beğeni toplamıştı. 19 Nisan 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lisans Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde aldıktan sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır.

Güzelliği ve yeteneğiyle beğenilen Sera Kutlubey ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile yaşamıştır. Bu diziyle atağa geçmiş ve ardından Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır. Ve 26 yaşında önemli bir dizinin başrolünde yer alarak Zalim İstanbul dizisinde güzel ve fedakar bir hemşire rolünde izledik kendisini. Kısa bir aranın ardından aşk ve dram konulu dizi olan Hercai’de Azra karakterine hayat veriyor. Mardin’de çekimleri gerçekleşen dizi için İstanbul’dan Mardin’e gidiyor. 

 

<<Hercai Harun diziden neden ayrıldı öğrenmek için tıkla>>

<<Hercai Dilşah kimdir görmek için tıkla>>

Etiketler