Hercai Dizisi Dilşah Kimdir? Kaç Yaşında, Rol Aldığı Diziler

Hercai Dizisi Dilşah Kimdir? Kaç Yaşında, Rol Aldığı Diziler

Hercai dizisine yeni isimler katılmaya devam ediyor. Son olarak Miran’ın annesi rolüyle Aysun Metiner dahil oldu. Hercai Dizisi Dilşah kimdir? Kaç yaşında?

Yayın gününün değişmesiyle gündemde olan Hercai dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 2 sezondur cuma akşamları ekrana gelen ve severek izlenen Hercai dizisi 8 Ocak itibariyle pazar akşamları yayınlanacak. İzleyicisi tarafından büyük tepki alsa da kanal geri adım atmadı ve yeni başlayacak olan Akıncı dizisini Hercai’nin yerine getirdi. Bu konuyla ilgili tartışmalar devam ederken diziye katılan yeni oyuncu merak konusu oldu.

Hercai Dizisi Dilşah Kimdir? Kaç Yaşında, Rol Aldığı Diziler

Hercai dizisi Dilşah’ın kadroya katılmasıyla dizide dengeler iyiden iyiye değişecek. Şuan anne karnında olan ikiz bebeklerinden birini kaybeden Reyyan büyük bir üzüntü içinde. Ona destek veren yanında olan yine Miran’dan başkası değildir. Miran ise öz annesinin ortaya çıkmasıyla büyük çıkmazın içine girecek. Hercai dizisi Dilşah kimdir, kaç yaşında? Önemli karakterin hayat verdiği isim Aysun Metiner.

Hercai dizisi yayın gününü pazar olarak değiştirdi. Yapılan bu ani değişiklik izleyiciyi şaşırtsa da reytinglerde düşüş olmayacaktır. Son zamanlarda yaşanan  üzücü olayların yerine Miran’ın annesinin gelmesi hüznüm yerini sevincin alacağını düşünüyoruz. Hazar ve Dilşah’ın kavuşmasını izleyici heyecanla bekliyor.

Aysun Metiner Kim? Hercai Dilşah

Türk dizi oyuncusu Aysun Metiner 1972 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Ve kısa sürede oyunculuk sektöründeki görevine başlamıştır. Rol aldığı dizi ve filmler; Şaşıfelek Çıkmazı, Kurtlar Sofrası, Yeni Hayat, Benimle Evlenir misin, Örümcek, Nasıl Evde Kaldım, Sıdıka, Asmalı Konak ve Çoban Yıldızı. 1996 yılından itibaren oyunculuk alanında yer alan Aysun Metiner şimdi ise ATV’nin başarılı aşk dizisi Hercai kadrosuna katıldı.

 

<<Hercai dizisi neden gün değiştirdi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler