Hercai Harun Diziden Neden Ayrıldı? Yerine Kim Gelecek?

Hercai Harun Diziden Neden Ayrıldı? Yerine Kim Gelecek?

Gün değişikliği yaşanan Hercai dizisinde yeni bir değişikliğin haberi geldi. Hercai Harun diziden neden ayrıldı? Yerine kim gelecek? ayrıntılar haberimizde.

Aşk, aşiret ve dram konulu Hercai dizisinin yılbaşı tatili nedeniyle ekrana ara vermesi ayrıca dizinin cumadan pazar akşamına alınması uzun süredir ekrana ara vermesine Neden oldu. Seyircisi Hercai dizisini heyecanla beklerken diziden beklenmeyen bir haber geldi. Dizinin başından itibaren izlediğimiz Harun karakterine hayat veren Ahmet Kayakesen diziden ayrılıyor.

Hercai Harun Diziden Neden Ayrıldı? Yerine Kim Gelecek?

55. Bölümde son kez izleyicileriyle buluşacak olan Oyuncunun diziden ayrılma nedeni ise kendisi tarafından henüz açıklanmadı. Fakat senaryoda olmasına rağmen kendisinin bölümlerde az gösterilmesi sahnelerinin yeteri kadar oyuncuyu tatmin etmemesi ayrılma sebebi. Çekimleri Mardin’de gerçekleşen dizi için İstanbul’dan Mardin’e gelen oyuncu kısa sahnelerin ardından kalan zamanında boşluğa düşüyor. Böyle olunca diziden ayrılmak ve yeni projelerde yer almak ona daha iyi bir yol olarak göründü.

Hercai dizisi Harun neden ayrılıyor? Yerine kim gelecek? Yaren’e ne olacak? Soruları Hercai neden gün değiştirdi sorularının önüne geçecek. Yukarıda açıkladığımız gibi oyuncunun tamamen dizide rolünün az olması ve dizinin çekimleri için İstanbul’dan Mardin’e gelmek pandemi döneminde daha zor olduğu için ayrıldı. Hercai dizisi Harun’un yerine kimin geleceği ise belirlenmedi. En kısa zamanda yeni bir oyuncu transferi yapılacaktır.

Hercai karakterine hayat veren Ahmet Kayakesen yeni tekliflere açık ve olumlu yaklaşıyor. Kendisini kısa süre içinde yeniden ekranlarda göreceğimizi düşünüyoruz.

Ahmet Kayakesen Kimdir

27 Eylül 1988 İzmir’de dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu. Çok küçük yaşlarından itibaren okulunda tiyatro ile alakalı her etkinliklere katılan be oyunculuk alanında ilerlemeye karar vermiştir. Kocamın Ailesi, Hanım Köylü, Aşk Yalanı Sever, Kertenkele Savaşçı, İki Yabancı, Yasak Elma, Hercai rol aldığı projeler. Çılgın Dersane 3, Koca Bulma Sanatı ve İstanbul ise rol aldığı filmler. 

 

<<Hercai dizisi Dilşah kimdir görmek için tıkla>>

Etiketler