Hercai Reyyan’ın Gelinliği Nereden, Markası, Fiyatı

Hercai Reyyan’ın Gelinliği Nereden, Markası, Fiyatı

Hercai dizisi 7 Mart pazar akşamı yayınlanan bölümde Reyyan’ın gelinliği nereden, markası ve fiyatı nedir? Merak edilen bu konuları paylaşacağız.

Pazar akşamları ekrana gelen aşk, aile ve dram dizisi olan Hercai muhteşem bir bölümler ekrana geliyor. İzleyenler hem çok mutlu olacaklar hem de büyük bir üzüntü yaşayacak. Bebeği Umut’u kucağına almak için gün sayan Reyyan’ın hayati tehlikesi giderek artıyor. Ve doktor, bebeğin dünyaya gelmesinin Reyyan için intihar olacağını söyledi. Bunların dışında hiç düğün resimleri olmadıklarını fark eden Reyyan ve Azad tekrar gelinlik ve damatlık giyiyor.

Hercai Reyyan’ın Gelinliği Nereden, Markası, Fiyatı

Tüm bu güzel anlarda izleyenler 62. Bölümde Reyyan’ın giydiği gelinliğin markasını, nereden olduğunu ve fiyatını çok merak etti. Reyyan’ın gelinliği Raşit Bağzıbağlı’na ait özel bir dikimdir. İnstagram adresinden gelinliği inceleyebilirsiniz.

Reyyan, ilk bölümde giydiği sade gelinliğin aksine daha şatafatlı ve gösterişli bir gelinlik tercih etmiş. Bu tarz gelinlikleri sevenlere hitap eden Reyyan’ın gelinliğinin nereden olduğunu en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Hercai dizisinin 7 Mart pazar akşamı yayınlanan 62. Bölümü izleyenleri yine ekrana kilitleyecek.

<<Maraşlı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Son Yaz dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler