Hükümsüz Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Hükümsüz Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Acun Ilıcalı’ nın 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yayına başlayacağı EXXEN adlı internet dijital platformunda yer alacak Hükümsüz dizisi oyuncu kadrosu, konusu, ne zaman başlayacak haberimizde.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Exxen adlı bir dijital program kuracağını açıklamıştı. Ardından platformda yer alacak birçok dizi, film, belgesel ve programlar olacağını belirtmişti. Exxen içerisinde yer alacak yapımlar yavaş yavaş açıklanıyor. Yayına başlayacağı az bir süre kalan Exxen’de yer alacak önemli dizilerden biri de Hükümsüz dizisidir. Dizi için çok önemli isimlerle anlaşılmıştır.

 

Hükümsüz Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

EXXEN platformunda yayın hayatına başlayacak olan Hükümsüz dizisinin yapımcılığını Ayla, Müslüm, Naim Süleymanoğlu gibi filmlerin yaratıcısı olan Mustafa Uslu üstlenecek. Dizinin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak yer alıyor. Dizinin senaristliğini ise Oğulcan Kırca, Mert Dikmen ve Fulya Özcan isimleri üstleniyor.

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de ekranlara gelecek Hükümsüz dizisinin başrollerini Burçin Terzioğlu, Alican Yücesoy, Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu paylaşacak. Dizi ile ilgili ilk duyuruda başrolde Özgü Namal olacağı paylaşılmıştı. Özgü Namal koronavirüs nedeniyle diziden ayrıldı. Yerine Burçin Terzioğlu başrolde yer alacak.

Exxen’de yayınlanacağını bildiğimiz Hükümsüz dizisi kadına şiddeti anlatacak. Dizinin sloganı “Engellenebilir her ölüm cinayettir” ifadesinden kadına şiddetin önlenmesi üzerine olacağı anlaşılıyor. Ünlü oyuncuların da konuk olarak katılacağı dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili kesin bir tarih verilmedi. Exxen’in 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren faaliyete geçmesi ile platform içerisindeki birçok dizi ve program da en kısa sürede yayına başlayacaktır. Dizinin çekimleri koronavirüs nedeniyle İzmir’de yapılacak. Dizi ile ilgili hazırlıklar devam ediyor.

 

Hükümsüz Avukat Esma – Burçin Terzioğlu Kimdir?

Gerçek adı Burçin Yıldırım’dır. Burçin Terzioğlu, 9 Mart 1980 tarihinde İstanbul’da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Aktör Stüdyo – Özel Sahne Diksiyon eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimi henüz 5 yaşındayken 1985 yılında Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmleri ile olmuştur. Ardından birçok dizi ve filmde yer alan oyuncu 2014 yılında Kadın İsterse dizisindeki Demet karakteri ile dikkatleri çekmeyi başardı. İlk başrol deneyimini ise Fırtına dizisinde Zeynep karakteri ile yaşadı. Daha sonra 2009 yılında Ezel dizisinde Azad Karaeski karakterini, ardından 2013 yılında Merhamet dizisinde Deniz karakterini canlandırdı. Asıl parlaması 2014 yılında  Poyraz Karayel dizisindeki Ayşegül karakteri ile olmuştur. Son olarak Hakan: Muhafız internet dizisinde Rüya karakterini ve Kurşun dizisinde Leyla Devrim karakterini canlandırdı. Pek çok dizi ve filmde yer alan oyuncu Hükümsüz’le ekranlara dönüyor.

 

Alican Yücesoy Kimdir?

Alican Yücesoy, 22 Ekim 1982 İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bakırköy Belediye Tiyatrosu’nda 2003 yılında profesyonel olarak yer aldı. Sezuan’ın İyi İnsanı, Tersine Dünya, Günün Adamı, Pırtlatan Bal, Köpek Kadın Erkek gibi tiyatro oyunlarda rol aldı. İlk televizyon deneyimi 2003 yılında Pilli Bebek dizisi ile oldu. Ardından Acı Hayat ve Son Osmanlı Yandım Ali yapımlarında rol aldı. Daha sonra 2007 yılında Zoraki Koca dizisindeki Tarık karakteri ile dikkatleri çekti. Ardından birçok  dizi ve filmde rol aldı. Son olarak 9 Kere Leyla, The Cemil Show, Menajerimi Ara ve Bir Başkadır yapımlarında oynadı. Dizi ve film oyunculuğunun yanı sıra Beko MiniBig, Ak Sigorta, Nescafe Coffee Mate, Kremini, Ülker Çizi gibi pek çok reklam filminde rol aldı.

 

Hande Doğandemir Kimdir?

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. Üniversite eğitimi sırasında Erasmus programı ile Fransa’ya gitmiş ve üniversite eğitimini Lille şehrinde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimi 2009 yılında Kahramanlar dizisinde Zeynep karakteri ile oldu. Ardından 2014 yılında Bana Masal Anlatma filminde Ayperi karakteri ile dikkatleri çekti. Daha sonra Racon dizisinde Yağmur karakterine hayat verdi. Sonrasında Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Turhan Hatice Sultan karakterine ve Hayatımın Aşkı isimli yaz dizisinde Gökçe karakterine hayat verdi. Şimdiye kadar birçok film ve dizide rol alan Hande Doğandemir, Can Kırıkları dizisinde Leyla, son olarak da Kırmızı Oda dizisinde Nesrin karakterini canlandırdı.

 

İsmail Hacıoğlu Kimdir?

İsmail Hacıoğlu, 30 Kasım 1985 İstanbul doğumludur. Ünlü Fenerbahçe’nin eski oyuncularından Mehmet Hacıoğlu’nun oğludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden eğitim almıştır. İlk olarak tiyatroda yer alan oyuncu ardından reklamlarda seslendirme yaptı. Küçük yaştan itibaren ekranlarda olan oyuncu Bir İstanbul Masalı dizisinde Ozan karakterini canlandırdı. 2002 yılında Karşılaşma adlı filmdeki Osman karakteri ile Yılın Ümit Veren Sanatçısı ödülünü kazandı. Hacıoğlu, aynı film için 40. Antalya Film Şenliği’nde Umut Veren Genç Oyuncu Ödülünü kazandı. Ardından

2006 yılında Sınav filminde Mert karakterini canlandırdı. 2007 yılında Kabadayı sinema filminde Murat karakteri ile tanındı. Daha sonra 2008 yılında Başka Semtin Çocukları ile Gökten Üç Elma Düştü filmlerinde rol aldı. 2010 yılında Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak ve Çakal adlı sinema filmlerinde yer aldı. Meryem, Kafes, Vali, Bana Şans Dile, Anlat İstanbul gibi birçok sinema filminde yer alan oyuncu en son beyazperdeye Ayla filmi ile geldi. Son olarak Zümrüdüanka dizisinde Cihan karakterini canlandıran oyuncu Hükümsüz dizisinin kadrosunda yer alacak.

 

 

<<Şeref Bey dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler