İbrahim Çelikkol’un Yeni Projesi Ne? 2021 Yılında Hangi Dizide Oynayacak?

İbrahim Çelikkol’un Yeni Projesi Ne? 2021 Yılında Hangi Dizide Oynayacak?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi rolüne veda eden İbrahim Çelikkol’un yeni projesi ne? 2021 yılında hangi dizide oynayacak?

İlk bölümünden  büyük beğeniyle izlenen, konusu bakımından büyük bir ilgi gören Doğduğun Ev Kaderindir başrol oyuncularıyla çok sevildi. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un partnerliği kısa sürede benimsendi. Dizinin hikayesi iki annesi olan Zeynep etrafında geçiyor. Zeynep kendisini doğuran annesinin isteği üzerine Mehdi ile evlenir. Zamanla birbirlerine aşık olurlar. Fakat ikili arasındaki toplumsal farklılık zamanla ilişkilerini çıkmaza soktu. Ve hikaye gereği İbrahim Çelikkol’un hayat verdiği Mehdi karakteri diziden ayrıldı.  Şimdi başarılı oyuncunun sevenleri İbrahim Çelikkol’un yeni projesi ne? 2021 yılında hangi dizide oynayacak? Sorusunu araştırıyor.

İbrahim Çelikkol’un Yeni Projesi Ne? 2021 Yılında Hangi Dizide Oynayacak?

İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrılır ayrılmaz yeni projesi için karşılıklı anlaşma sağladı. Genç ve başarılı oyuncu daha önce olduğu gibi tekrar Burcu Biricik ile kamera karşısına geçecek. İbrahim Çelikkol’un 2021 yeni dizisinin adı Kuş Uçuşu. Fakat dizi dijital ortamda yayınlanacak. Bu sıralar ünlüler daha çok dijital ortam dizilerini tercih ediyor. Çünkü daha kısa süreli ve daha kısa bölümler olduğu için.

Kuş Uçuşu dizisi için sayılı günler kaldı. Dizi kısa süre içerisinde çekimlere start verecek. İbrahim Çelikkol 2 sezondur devam eden projesinin ardından kısa bir dinlenme arası verecek. İbrahim Çelikkol sevenleri şimdiden yeni dizi projesini heyecanla bekliyor. Siz İbrahim Çelikkol ve Burcu Biricik uyumunu nasıl buldunuz?

<<Fahriye Evcen 2021 yeni projesi ne öğrenmek için tıkla>>

Etiketler