İlayda ve Kayınvalidesi Gelinim Mutfakta’dan Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi?

İlayda ve Kayınvalidesi Gelinim Mutfakta’dan Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi?

Gelinim Mutfakta hafta içi her gün ekrana geliyor ve beş gün boyunca ilgiyle izlenmeyi başarıyor.  İlayda ve Kayınvalidesi Gelinim Mutfakta’dan neden ayrıldı geri dönecek mi?

Onur Büyüktopçunın başarılı sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında yaprak dökümleri devam ediyor. Yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu’nun programdan ayrılacağı yerine ise Seda Sayan’ın geleceği iddia edilmişti. İzleyici henüz bu habere alışamamışken programın sevilen yüzlerinden İlayda ve kayınvalidesinin Cuma günü finalde kendi istekleriyle yarışmaya veda etmeleri herkesi şaşırttı. Toplam puanlarının iyi olmasına rağmen yarışmaya veda eden İlayda ve kayınvalidesi sevenlerini üzdü.

İlayda ve Kayınvalidesi Gelinim Mutfakta’dan Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi?

İlayda ve kayınvalidesi Gelinim Mutfaktadan neden ayrıldı geri dönecek mi gibi sorular da izleyici tarafından merak edildi ve araştırıldı. İlayda ve kayınvalidesi Gülcan hanımın özel sebeplerden dolayı yarışmadan ayrıldığını biliyoruz. Gülcan hanım annesinin rahatsız olduğunu ve kendisinin ona bakmak ve destek olmak için ayrılmak zorunda olduğunu dile getirdi.

İlayda ve Gülcan hanımın beklenmeyen açıklamalarının ardından diğer yarışmacı arkadaşları ve programın sunucusu Onur Büyüktopçu gözyaşlarına hakim olamadı. Herkesin İlayda ve Gülcan hanımın vedasına çok üzüldüğü gözle görülür bir gerçek. Her ne kadar yarışma sırasında tartışmalar ve gerilimler yaşansa da arka planda güzel vakit geçirdiklerini ve arkadaş olduklarını söyleyen yarışmacılar hüzünlü bir veda yaşadı.

İlayda Gelinim Mutfakta yarışmasının üçüncü sezon başından beri yer aldığı tek yarışmacı. Yarışmaya Özel sebeplerden dolayı veda etmesi daha üzücü bir durum oldu. Çünkü dört yarışmacı arasında en fazla bilezik almayı başarmış nadir yarışmacılardan birisi. Yarışmada kalmaya devam etseydi mutlaka daha fazla bileziğin sahibi olacaktı. Peki her şey yoluna girdiğinde İlayda ve kayınvalidesi Gelinim Mutfakta yarışmasına geri dönecek mi?

Aynı durumla geçtiğimiz haftalarda yine karşı karşıya kalınmıştı. Aysun ve kayınvalidesi Nurten hanım sağlık sebepleri nedeniyle yarışmadan ayrılmışlardı ve her şey yoluna girdiğinde yarışmaya tekrar dönmüşlerdi. Gülcan hanımın annesi iyileştiğinde ya da annesiyle ilgilenecek başka birisi olduğunda yarışmaya geri döneceklerini düşünüyoruz.

İlayda ve Kayınvalidesi Gelinim Mutfakta’dan neden ayrıldı? Neden yok? Geri dönecek mi? Sorularını detaylarıyla sizin için paylaştık konuyla ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler İlayda ve kayınvalidesinin yarışmadan ayrılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

<<Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan neden ayrıldı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler