İşte Bu Benim Masalım Dizisi Nerede Çekiliyor? Fatma Refet Angın Lisesi Nerede?

İşte Bu Benim Masalım Dizisi Nerede Çekiliyor? Fatma Refet Angın Lisesi Nerede?

Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in başrolde yer aldığı Exxen yapımı İşte Bu Benim Masalım dizisi nerede çekiliyor, Fatma Refet Angın Lisesi nerede? haberimizde.

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’in 1 Ocak’da yayına başlaması ile İşte Bu Benim Masalım dizisi yayınlanacak. Exxen’in en merak edilen yapımlarından olan İşte Bu Benim Masalım dizisi şimdiden ilgi odağı haline geldi. Türkiye’nin ilk müzikal dizisi olma özelliğini taşıyan dizi bir ilke imza atıyor.

İşte Bu Benim Masalım Dizisi Nerede Çekiliyor, Fatma Refet Angın Lisesi Nerede?

Popüler şarkıcı Aleyna Tilki ile 2020 Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven’in başrollerini paylaştığı İşte Bu  Benim Masalım dizisinin fragmanları yayınlanmaya başlaması ile çok konuşulur oldu. Gençlerin en çok sevdiği iki ismin başrolde yer aldığı dizide her ayrıntı merak ediliyor. Dizide ayrıca Merve Sevin ve Göksun Büyükkahraman gibi genç oyuncularda dizinin kadrosunda yer alıyor.

İşte Bu Benim Masalım dizisinin fragmanı internette yayınlanınca dizi ile ilgili her şey merak edilmeye başlandı. Dizinin nerede çekildiği, fragmanda görülen tabelada yazan Fatma Refet Angın Lisesi nerede merak ediliyor. İşte Bu Benim Masalım dizisinin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde ve özel bir okulda yapılıyor.  Peki Fatma Refet Angın Lisesi nerede, böyle bir lise var mı haberimizin devamında.

Fatma Refet Angın Lisesi Nerede?

Dizisinin çekimlerinin yapıldığı İstanbul’da malesef Fatma Refet Angın isimli bir lise yok. Fatma Refet Engin dizi için uyarlanmış bir okul ismidir aslında bu isimle bir okul yoktur. Aleyna Tilki’nin hayatı ve yaşadıklarının konu edindiği dizi de aslında Tilki’nin ünlü olmadan önceki okuduğu okulun ismi değiştirilerek Fatma Refet Angın olarak uyarlanmıştır. Aleyna Tilki, Yetenek Sizsiniz yarışması ile ünlü olmadan önce Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi’nde okuyordu. Ünlü olduktan sonra Özel İstek Koleji’ne geçti ve mezun oldu. İşte Bu Benim Masalım dizisi Aleyna Tilki’nin lise hayatından kesitleri ekranlara getirecek.

Dizinin gerçekte hangi okul olduğu, okulun ve dizinin set adresi pandemi dolayısıyla gizleniyor. Seyirci ziyaretleri de virüs nedeni ile kabul edilmemektedir.

 

 

<<İşte Bu Benim Masalım dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>> 

<<İşte Bu Benim Masalım dizi müzikleri ve çalan şarkıları görmek için tıkla>>

Etiketler