İşte Bu Benim Masalım Elit Kimdir? Merve Sevin Kim?

İşte Bu Benim Masalım Elit Kimdir? Merve Sevin Kim?

Exxen’de Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in başrollerini paylaştığı dizinin oyuncuları merak ediliyor. İşte Bu Benim Masalım Elit kimdir, Merve Sevin kim? ayrıntılar haberimizde.

Enerjisi yüksek iki en geç oyuncuyu bir araya getiren İşte Bu Benim Masalım, dijital platform kanalı Exxen’de yayınlanacak. Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in daha önce oyunculuk deneyimleri olmadığı için ikili yaklaşık 5 aydır eğitim alıyorlar. Çekimleri kısa süre önce başlayan İşte Bu Benim Masalım dizisi 1 Ocak’ta dijital platform kanalı Exxen de yayında olacak.

İşte Bu Benim Masalım Elit Kimdir, Merve Sevin Kim?

İşte Bu Benim Masalım Elit, dizinin başrol oyuncularından biridir. Elit, Fatma Refet Angın Lisesi’nin zengin, havalı, popüler, hırslı bir öğrencisidir. Aleyna ile rekabet halindedir. Aleyna’yı kıskanmakta tüm dikkatlerin kendi üzerinde olmasını istemektedir. Aleyna ile arası iyi değil rakip olarak görür. Aleyna’yı her fırsatta ezmek isteyen hırslı biridir. Cemal’in Aleyna’ya olan ilgisinden de rahatsızdır ve aralarını bozmak için elinden geleni yapar.

Merve Sevin Kimdir?

Merve Sevin, 9 Ekim 1996 yılında İzmir’de doğmuştur. Merve Sevin, 1.73 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. Üniversite eğitimine Halkla İlişkiler Bölümü’nde devam etmektedir. 2017 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Bu yarışmada güzelliği ile popüler hale geldi. Dikkatleri çekince dizi teklifi aldı. İlk oyunculuk deneyimini Adını Sen Koy dizisinde Defne karakteri ile yaşadı. Ardından Dijital Esaret, İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi yapımlarında rol aldı. Şimdi ise İşte Bu Benim Masalım dizisinde Elit karakterini canlandırıyor. Bu dizi ile ilk başrol deneyimini yaşayacak oyuncu çok konuşulacağa ve merak edileceğe benziyor. İnstagram da 238 bin takipçisi olan oyuncu, Famelogtalent menajerlik ajansına bağlıdır.

 

 

<<İşte Bu Benim Masalım dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<İşte Bu Benim Masalım dizi müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

Etiketler