İyi Aile Babası Oyuncu Kadrosu, Tüm Karakterler

İyi Aile Babası Oyuncu Kadrosu, Tüm Karakterler

Kanal D ekranlarında yayına başlayan İyi Aile Babası oyuncu kadrosu komedinin duayenlerinden oluşuyor. Aslında hepimizin mutlaka tanıdığı isimler yer alıyor. İşte İyi Aile Dizisi oyuncu kadrosu ve tüm karakterler.

İyi Aile Dizisi Oyuncu Kadrosu-Tüm karakterler

Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Suer, Berke Üsdiker ve Eslem Akar ve Ecrin Su Çoban gibi çocuk, genç ve usta isimlerin bir araya geldiği İyi Aile Babası 3 Aralık perşembe akşamı yayın hayatına başladı. Süreç Filmin yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı dizi tam bir Türk komedisidir. İzleyenleri kahkahaya boğacak herkesin hayatından izler bulacağı yer yaşa hitap eden bir dizi. Şimdi İyi Aile Babası oyuncu kadrosu hakkında detaylara geçelim.

İyi Aile Babası Aslı kim? Şebnem Bozoklu

Siirtli bir baba ile Ispartalı bir annenin çocuğu olarak 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk kariyerine eğitim alarak devam eden oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezundur. Çılgın Hemşire, Bizim Yenge, Emret Komutanım, Derman, Canım Ailem, Ulan İstanbul gibi dizlerin yanında, Belirsizlik Meselesi, Tesadüfi, Vesaire Vesaire, Cebimdeki Yabancı, Biz Böyleyiz gibi filmlerde yer almıştır.

İyi Aile Babası Mehmet Ali kim? Çağlar Çorumlu

1977 yılında Amasya Merzifon’da dünyaya gelmiştir. Turizm ve Otel İşletmeciğili Bölümünden mezundur. Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. 7 numara dizisinde ilk televizyon deneyimini yaşadı. Ezo Gelin, Avrupa Yakası, Osmanlı Cumhuriyeti, Haneler, Geniş Aile, İbreti Alem, Jet Sosyete ve Güldür Güldür Show’da Şevket olarak karşımıza çıkmıştır.

İyi Aile Babası Arife kim? Melek Baykal

Melek Baykal 1954 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. Ferhunde Hanımlar, Hayat Bağları, Cennet Mahallesi Türk Malı ve son olarak İyi Aile Babası oyuncularında kendisini izleyeceğiz.

İyi Aile Babası Kerami kim? Salih Kalyon

1946 yılında Ağrı’da dünyaya gelmiştir. Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Bugüne kadar rol aldığı sayısız proje vardır. En önemlisi Bizimkiler dizisidir. Arkadaşım, Bir Avuç Cennet, Züğürt Ağa, Merdoğlu Ömer Bey, Vizontele, Koltuk Sevdası, Beyaz Melek, Komedi Dükkanı, Sümelanın Şifresi, Canım Benim, Moskova’nın Şifresi, Ali Ayşe’yi Seviyor, Kelebeğin Rüyası, Eyvah Eyvah 3 sadece bir kısmıdır rol aldığı dizi ve film projelerin.

İyi Aile Babası Rıfkı kim? Timur Acar

22 Aralık 1979 yılında dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesinde eğitim almıştır. Söz, Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı, Kertenkele, Bebek İşi, Hayat Sana Güzel, Erkek Tarafı Testosteron, Çakallarla Dans 2, Hastasıyız Dede, Devrimden Sonra,Akasya Durağı, Çakallarla Dans, Ah Kalbim, Türkler Çıldırmış Olmalı, Başka Dilde Aşk, Ulak, Avrupa Yakası, Avrupa Yakası, Çıngıraklı, Gomeda, Avrupa Yakası  4. sezon

Bunlarıda merak ederseniz!   <<Barbaros dizisi oyuncu kadrosu,kim kimdir? öğrenmek için tıkla>>

Etiketler