Kanunsuz Topraklar Ne Zaman Başlayacak? Nerede Çekiliyor?

Kanunsuz Topraklar Ne Zaman Başlayacak? Nerede Çekiliyor?

Gold Film’in Fox için hazırladığı Kanunsuz Topraklar dizisi sete çıkmak üzere. Kanunsuz Topraklar ne zaman başlayacak, nerede çekiliyor hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Koronavirüs nedeniyle ekranlarda bir süre yaşanan boşlukların yol açtığı maddi kayıplarını kapatmak ve final yapacak dizilerin yerine yenilerini koymak için harekete geçen Fox TV Kanunsuz Topraklar dizisi için kolları sıvadı. Garanti ve uzun ömürlü bir iş yapmak için özenli bir oyuncu Kadrosu hazırlayan Gold Film Kanunsuz Toprak dizisinde başrol oyuncularından biri için Uğur Güneş ile prensipte anlaştı.

Kalemine herkesin çok güvendiği Zülküf Yücel’in imzasını taşıyan Kanunsuz Topraklar dizisini Faruk Teber yönetiyor. Zülküf Yücel daha önce  Hanımın Çiftliği ve Dila hanım gibi bir çok uzun soluklu projelerin senaristliğini yapmıştır. Şimdi aynı başarıyı Kanunsuz Topraklar dizisiyle gösterebilecek mi?

Kanunsuz Topraklar Ne Zaman Başlayacak, Nerede Çekiliyor?

Yakında FOX TV ekranlarına gelecek olan Kanunsuz Topraklar dizisi bir aşiret dizisi olacak. Dizinin başrolünde Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz’ı Uğur Güneş yer alacak. Dizinin hikayesini güçlü kalem Zülküf Yücel yazıyor. Kanunsuz Topraklar dizisi Fox TV’de yayınlanan Baraj dizisinin final yapması ile onun yerini alacak. Peki Kanunsuz Topraklar ne zaman başlayacak?

Kanunsuz Topraklar dizisinin çekimleri Şubat 2021’de başlayacak Mart 2021’de Fox Tv’de Salı günleri ekranlara gelecek. Baraj dizisinin final yapması ile yerini Kanunsuz Topraklar dizisi alacak.

Kanunsuz Topraklar’da doğu kültürü ve töre hikayesi anlatılacak. Dizide kanunun, polisin giremediği mafya ve ağaların hakim olduğu topraklarda yaşanan olaylar anlatılacak.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kanunsuz Topraklar dizisi aşiret dizisi olacağı doğu kültürünü anlatacağı için doğu illerimizden birinde çekilmesi bekleniyor. Mardin ve çevresi birçok diziye ev sahipliği yaptığı için bu bölgelerde çekilmesi bekleniyor. Henüz dizi çekimleri başlamadı. Cast aşamasında olan dizinin çekimlerinin Şubat 2021 de başlaması bekleniyor.

 

<<Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler