Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu, Gerçek İsimleri

Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu, Gerçek İsimleri

Gold Film’in Fox için hazırladığı Kanunsuz Topraklar dizisi sete çıkmak üzere. Kanunsuz Topraklar oyuncu kadrosu kimler var, gerçek isimleri ve kariyerleri hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Koronavirüs nedeniyle ekranlarda bir süre yaşanan boşlukların yol açtığı maddi kayıplarını kapatmak ve final yapacak dizilerin yerine yenilerini koymak için harekete geçen Fox TV Kanunsuz Topraklar dizisi için kolları sıvadı. Garanti ve uzun ömürlü bir iş yapmak için özenli bir oyuncu Kadrosu hazırlayan Gold Film Kanunsuz Toprak dizisinde başrol oyuncularından biri için Uğur Güneş ile prensipte anlaştı.

Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu, Gerçek İsimleri

Kanunsuz Topraklar sezon bitmeden 2021 yılının ilk aylarında ekrana gelecek. Kalemine herkesin çok güvendiği Zülküf Yücel’in imzasını taşıyan Kanunsuz Topraklar dizisini Faruk Teber yönetiyor. Zülküf Yücel daha önce  Hanımın Çiftliği ve Dila hanım gibi bir çok uzun soluklu projelerin senaristliğini yapmıştır. Şimdi aynı başarıyı Kanunsuz Topraklar dizisiyle gösterebilecek mi?

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Dizinin ilk iddialı oyuncusu Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz’ı Uğur Güneş olacak. Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 3 sezon başarıyla rolünün gereğini yetine getirdi. Tam kariyerinin zirvesinde ekranlara ara vermek ve dinlenmek yerine tekrar aynı yoğun tempoyla Kanunsuz Topraklar dizisi için kamera karşısına geçecek.

Muhtemelen yine bir verimli toprakların olduğu bir bölgede kendini kanunlardan üstün gören bir ağanın kendi adaletini uyguladığı bir hikaye izleyeceğiz. Şimdi Kanunsuz Topraklar dizisi Uğur Güneş’i yakından tanıyalım.

Kanunsuz Topraklar Uğur Güneş Kim?

Türk oyuncu Uğur Güneş İsimsizler dizisinde Kaymakam Fatih karakterini canlandırmıştır. 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara’da büyüyen ve lisans eğitimini de Ankara Üniversitesi Dil Ve Tarih- Coğrafya bölümünde tamamlayan oyuncu Urfalıyam Ezelden isimli dizide Çetin olarak karşımıza çıktı. 2011 yılında Yeniden Başla, Şeytanı Racim, Diriliş Ertuğrul, Seddülbahir 32 Saat, İsimsizler, Bir Zamanlar Çukurova ve şimdilerde Kanunsuz Topraklar dizisinde rol alacak.

Yasakların başladığı şu son günlerde, akşamları  evlerinde televizyon izleyerek vakit geçiren kişi sayısı da arttı. Kanallar da yeni projelerini ekrana getirmek için hazırlıklarını son sürat devam ettiriyor. Kanunsuz Topraklar  dizisi de çok yakında izleyicisiyle buluşacak.

Kanunsuz Topraklar Hülya Avşar Kimdir?

10.10.1963 tarihinde Balıkesir Edremit’te dünyaya gelmiştir. Katıldığı güzellik yarışmasında 1. Olduktan sonra daha önce evlenip boşandığı ortaya çıktığı için tacı elinden alınmıştı. Bu olay sonrasında daha çok tanınan Hülya Avşar, sahnelerin ve ekranların aranan yüzlerinden biri olmuştur. Hülya Avşar’ın 8 yıl evli kaldığı Kaya Çilingiroğlu’ndan bir kızı vardır. Hülya Avşar’ın rol aldığı projeler nelerdir? Son olarak Kösem Sultan dizisinde, İntibah, Sevginin Gücü, Süper Yıldız, Ah Bir Zengin Olsam, Savunma, Zümrüt, Kadın İsterse, Kadın Severse.

Kanunsuz Topraklar Deniz Çakır Kimdir?

31.12.1982 tarihinde Ankara dünyaya gelmiştir. Ayrancı Süper Lisesinden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kadın İsterse dizisiyle ekran yolculuğuna başlamış ve kendisine bu dönemde hocalık  Cihan Ünal yapmıştır. Deniz Çakır’ın rol aldığı projeler; 2004-2006 Kadın İsterse, Yaprak Dökümü, İki Arada Aşk, Evet Benim / İşte Benim, Avrupa Yakası, Kung Fu Panda, Donkey Xote, İffet, Muhteşem Yüzyıl, Yasak, Konuşan Resimler, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

 

 

<<Akrep dizisi oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

Etiketler