Kardeşlerim Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve Fiyatları

Kardeşlerim Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve Fiyatları

Kardeşlerim dizisi 20 Şubat cumartesi akşamı yayın hayatına başladı. Kardeşlerim dizi kıyafetleri markaları ve fiyatlarını güncel olarak paylaşmaya başlayacağız.

Yüreklere işleyen hikayesiyle Kardeşlerim dizisi izleyiciyle buluşuyor. Yeni sezonda bir çok yeni projeyi ekrana getiren ve başarılar elde eden ATV, yeni dizisiyle de oldukça iddialı. Kardeşlerim dizisi oyuncuları, konusu ve reytingleri dışında oyuncuların kıyafetleri ve markaları da araştırılıyor. Her dizide olduğu gibi Kardeşlerim dizi kıyafetlerinin markalarını, fiyatlarını her hafta paylaşmaya özen göstereceğiz.

Kardeşlerim Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve Fiyatları

Kardeşlerim dizisinde zengin ve fakir ayrımı belirgin olarak işleniyor. Özellikle dizide kıyafetleri en çok merak edilen isimler Ahu Yağtuğ’un hayat verdiği Suzan olacak. Ayrıca diğer genç oyuncuların da kullandığı aksesuarlar, ayakkabılar ve kıyafetleri de paylaşmaya devam edeceğiz. Kardeşlerim dizisinde erkek oyuncuların da merak edilen tüm aksesuarlarını sizlerin yorumları doğrultusunda paylaşmaya özen göstereceğiz.

Kardeşlerim dizisi oyuncuları, Celil Nalçakan, Ahu Yağtuğ, Halit Özgür Sarı, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Su Burcu Yazgı,  Yiğit Koçak, Aylin Akpınar, Simge Selçuk, Duygu Su  Akpınar, Cihan Şimşek ve Kaan Sevi’dir. Dram konusunda oldukça başarılı olan  Kardeşlerim dizisiyle ilgili diğer merak ettikleriniz de haber sitemizde yer alıyor.

Kardeşlerim dizi kıyafetleri ve aksesuarları sponsor markalar tarafından temin ediliyor. Sponsor markalar bu tarz popüler oyuncuların yer aldığı Diziler ile anlaşmak için adeta yarışıyor. Sanıldığı gibi sadece genç oyuncuların değil tüm yaş gruplarının kıyafetleri merak ediliyor ve araştırılıyor.

Suzan’ın giydiği pembe kaban markası Pitti Collection‘dur.

Kardeşlerim Harika’nın giydiği mont markası Ekol‘dur.

Kardeşlerim Suzan’ın elbise markası Selim Baklacı fiyatı 459 TL, küpe markası Selin Ecer fiyatı 790 TL’dir.

Kardeşlerim Nebahat 3.bölüm giydiği beyaz triko markası Di Project ve fiyatı 245TL, kolye markası ise özel tasarım Yeşim Kale‘ye aittir ve fiyatı 69TL’dir.

Kardeşlerim Suzan 3.bölüm taktığı küpelerin markası özel tasarım Yeşim Kale‘ye aittir. İnstagram adresinden inceleyebilirsiniz.

Nebahat’ın giydiği siyah elbise markası Selim Baklacı ve fiyatı 1200 TL’dir.

Nebahat’ın taktığı kolye markası Yushicollection‘dır.

Suzan 8.bölüm giydiği kaban markası Di Project ve fiyatı 1750TL’dir.

Suzan 8.bölüm taktığı çanta markası U.n.u.s.u.a.l‘dir.

<<Kardeşlerim dizisi tekrarları ne zaman hangi gün görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkılar, sözleri görmek için tıkla>>

Etiketler