Kardeşlerim Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar

Kardeşlerim Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar

Atv’nin yeni projesi Kardeşlerim dizisi için özel bir şarkı bestelendi. Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkılar güncel olarak haberimizde.

Atv yeni dizileri ile gündeme oturdu. Maraşlı ile Akıncı dizileri ekranlara gelmesine sayılı gün kala şimdide bir yeni dizi daha yolda merakla bekleniyor.

Kardeşlerim Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar

Kardeşlerim dizisi etkileyici bir hikayeyi izleyiciye sunmaya hazırlanıyor. Dizi Sefirin Kızı dizisinin de yapımcısı olan NGM Medya yapım imzalı olacak. Ayrıca dizinin yönetmenliğini Serkan Birinci üstlenirken senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor.  Kardeşlerim dizisinin oyuncuları belli oldu.

Tüm kadronun özenle belirlendiği  Kardeşlerim dizisinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta  gibi önemli isimler yer alıyor.

Dizinin okuma provaları geçtiğimiz günlerde başladı. Setten ilk görüntüler dizinin genç oyuncularından geldi. Okuma provalarının görüntülerini paylaşan set ekibi enerjik ve samimi güleç pozları ile beğeni topladı. Dizi ekibi şimdiden kaynaşmış bir aile gibi olmuş durumda. Çok güzel işler çıkacağına şüphe yok. Güçlü, samimi hikayesiyle ve genç oyuncu kadrosuyla ekranlara kilitleyecek bir dizi olacak.

Kardeşlerim dizisi ailece oturup izlenecek ve izleyen kişilerde ailenin önemini bir kez daha hissettirecek sıcaklıkta bir proje. Aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu ve yanlışı, birlik olmayı ve kardeş olmanın önceliğini  birbirinin acısını hissetmekle başladığını izleyeceğiz. Duygu yüklü ancak bir o kadar acıklı samimi bir aile dizisi olacağa benziyor. Bu tarz dizilere özlem duyduğumuz son zamanlarda ilaç gibi gelecek güçlü bir yapım.

Kardeşlerim Dizisi İçin Özel Bir Şarkı Bestelendi

Kardeşlerim dizisi için özel bir şarkı bestelendi. Birçok başarılı dizinin müziğine imza atan müzisyen Alp Yenier ve sevilen sanatçı Güliz Ayla birlikte Kardeşlerim Dizisi için stüdyoya girdi. Şarkı müzisyen Alp Yenier tarafından bestelendi. Seslendirmesini ise Güliz Ayla yaptı.

Alp Yenier röportajında  “Kardeşlerim” adlı proje için özellikle çok heyecanlıyım. Sıcak ve içten bir hikâye ve bunu izleyiciye yansıtabilmek için yakın dostum Güliz Ayla ile çok duygulu bir şarkı yaptık. Açıkçası bayağı sabırsızlanıyoruz ve bir an evvel insanlara ulaşsın istiyoruz.” dedi.

Dizinin fragmanı yayınlanmaya başlaması ile fragmandaki müzik merak edildi. Fragmandaki müzik Alp Yenier ve Güliz Ayla imzalı şarkının adı Bugün Dünden İyi. Alp Yenier 2 gün içerisinde şarkının dijitalde yayınlanacağını sosyal medyadan açıkladı. Şarkı diziye özgü yeni bir şarkı olduğu için sözleri henüz belli değil. Açıklanır açıklanmaz sayfamızda yer vereceğiz. Ayrıca Kardeşlerim dizisindeki müzikleri güncel olarak sayfamızda paylaşacağız.

Güliz Ayla & Alp Yenier – Bugün Dünden İyi 

Bugün Dünden Iyi Yarın Belki

Gökyüzü Sızacakmış Küçük Penceremde

Öyle Yinede Işık Aramakla Geçecek Hayat

Ne De Olsa Yeşillerde Var,

Arayıp Bulana Dünya Sanki Karşımda

Sanki Herkes Karşımda

Yoruldum Bu Yaşımda

Dünya Sanki Karşımda

Sanki Herkes Karşımda

Yoruldum Bu Yaşımda

Anne Nolur Konuş Benimle

En Azından Rüyamda

Vesile Konuşmama

Öyle Yinede Işık Aramakla Geçecek Hayat

Ne De Olsa Yeşillerde Var ,

Arayıp Bulana

 

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler