Kardeşlerim Dizisi Asiye Kim? Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Asiye Kim? Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir?

Kardeşlerim dizisinin tanıtım fragmanının yayınlanmasıyla oyuncular merak edilmeye başlandı. Kardeşlerim dizisi Asiye kim, Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir? haberimizde.

Kardeşlerim dizisi yakında Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Uzun zamandır beklenen dizinin tanıtım fragmanları yayınlandı. Hikayesi ve oyuncuları araştırılmaya başlandı.

Kardeşlerim Dizisi Asiye Kim? Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Asiye Eren 17 yaşındadır. Saf, temiz, sade, zarif olduğu kadar ayakları yere sağlam basan güçlü ve cesur bir kızdır. Anne babasının yokluğunda abilerine ve kız kardeşine annelik görevini üstlenir. Ailenin maddi olmasa da manevi yükünü ayrıca evin yükünü taşır. Sorumluluk sahibi bir kızdır. Bir yandan evin işleri ile ilgilenirken bir yandan da derslerine sıkı sıkıya çalışan başarılı bir kızdır. Derslerinde başarılı olduğu kadar sesi de çok güzeldir.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir?

Su Burcu Yazgı Coşkun, 15 Nisan 2004 İstanbul doğumludur. Özlem Duran menajerlik ajansına kayıtlıdır. İlk oyunculuk deneyimini 8 yaşında iken 2012 yılında Karadayı dizisinde Neşe karakteri ile yaşadı. Aynı yıl rol aldığı Dabbe: Bir Cin Vakası sinema filmiyle beyazperde ile tanıştı. Ardından 2013 yılında Sen Üzülme filminde Mine karakterini, Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Zeynep karakterini canlandırdı. Daha sonra Aşk Yeniden, Bizim Hikaye, Kadın, Kara Yazı, Bizi Hatırla dizilerindeki performansıyla büyük beğeni topladı. Bu zamana kadar birçok film ve dizide çocuk ve genç rollerinde yer aldı. Son olarak 2019 yılında Kuzgun dizisinde Naz karakterini, 2020 yılında Kırmızı Oda dizisinde genç bir kız olan Güler karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

2020-Kırmızı Oda (Güler)

2019-Kuzgun (Naz)

2018-Bizi Hatırla (İrem)

2017-Kara Yazı (Songül Uluçınar)

2017-Kadın (Bahar’ın küçüklüğü)

2017-Bizim Hikaye (Ceylan)

2015-Aşk Yeniden (Elif Su)

2013-Sana Bir Sır Vereceğim (Zeynep)

2013-Sen Üzülme (Mine)

2012-Dabbe: Bir Cin Vakası

2012-Karadayı (Neşe)

 

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkıları görmek için tıkla>>

Etiketler