Kardeşlerim Dizisi Ataman Koleji Nerede, Adresi

Kardeşlerim Dizisi Ataman Koleji Nerede, Adresi

Kardeşlerim dizisi cumartesi akşamlarına damga vurdu. Kardeşlerim dizisi Ataman koleji nerede? Adresi? haberimizde.

Yayın hayatına başladığı günden itibaren seyircinin ilgisini çeken ve kısa sürede büyük beğeni toplayan Kardeşlerim dizisi Cumartesi akşamları ekrana geliyor.

Kardeşlerim Dizisi Ataman Koleji Nerede, Adresi

Başarılı oyuncu kadrosu ve dram dolu hikayesiyle diğer dizilerden kendini soyutlayıp reytinglerde 2. sırada olmayı başardı. Kardeşlerim dizisinin büyük bir kısmının geçtiği Ataman kolejinin adresi çok merak ediliyor.

Dizide Ataman koleji olarak  değiştilen okul gerçekte İstanbul Kemerburgaz Doğa Kolejidir. Dizinin ilk bölümünde anne ve babasını kaydeden 4 çocuğun acılarla dolu hayatı izleyenleri etkiledi. Başlarına gelen tüm olayların ardından amcasının da yeğenlerine sahip çıkmaması üzerine büyük zorluklar yaşadılar. Çocukların anne ve babalarının ölümüne sebep olan Akif, vicdanını biraz rahatlatmak için çocukları kolejinde burslu okutmayı ve Kadir’e iş teklif ederek Kolejde çalışmasını teklif etti. Bunun üzerine Ataman Koleji sık sık karşımıza çıkıyor.

Kardeşlerim dizisi Ataman Kolejinin adresini araştırıyoruz. Adresi bulur bulmaz sizlerle paylaşacağız.

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkılar, sözleri görmek için tıkla>>

Etiketler

22 Yorum

  1. Ben gittim ama oyuncular içinde yoktu baktım sadece çeken abiyi gördüm ama oyuncudan iki tanesini gördüm gerçek adını bilmiyorum ama asiye,harika yı gördüm