Kardeşlerim Dizisi Ayşe Kim? Rol Aldığı Diziler

Kardeşlerim Dizisi Ayşe Kim? Rol Aldığı Diziler

Cumartesi akşamlarına damga vuran kardeşlerim dizisine yeni isimler katılıyor. Kardeşlerim dizisi Ayşe kim? Rol aldığı diziler neler?

NGM Medya’nın yapımcılığını üstlenen ve Serkan Birinci’nin yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu kalemşörlerden Gül Abus Semerci’in elinden çıktığı Kardeşlerim dizisine yeni bir isim dahil oluyor. Kardeşlerim dizisinde Ayşe karakterine hayat veren Çağla Şimşek katılıyor. Çağla Şimşek kimdir? Kendisini son olarak Küçük Gelin dizisinde izlediğimiz ve çok beğendiğimiz güzel oyuncu Ömer’im partneri olacak.

Kardeşlerim Dizisi Ayşe Kim? Rol Aldığı Diziler

Kardeşlerim dizisinde Ayşe rolüyle tekrar kamera karşısına geçen genç oyuncu büyük bir ilgi görecek. Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosu son zamanlarım en merak edilen genç isimlerine yer veriyor. Çağla Şimşek’te bu isimlerden biridir.

Kardeşlerim Ayşe – Çağla Şimşek kim?

0-.08.2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ve 3 yaşından itibaren kamera karşılarında oyunculuk yapmaktadır. Tamamen tesadüf üzerine başlayan oyunculuk kariyeri hikayesi kendisini Osman Yağmur Dereli’nin onu görmesiyle ve tanınmasıyla başlamıştır.

<<Kardeşlerim dizisi Harika’nın hastalığı ne öğrenmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi Harika gerçekte kim görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

Etiketler