Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Oynadığı Diziler Neler?

Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Oynadığı Diziler Neler?

Son zamanların en iyi çıkış yapan dizisi Kardeşlerim beğeni toplamaya devam ediyor. Kardeşlerim dizisi Berk kim? Oynadığı diziler neler?

Son zamanlarda ekrana gelen projeler arasında adını duyurmayı başaran ve geniş bir seyirci kitlesi yakalayan Kardeşlerim dizisinde merak edilen oyunculardan biri Berk karakterine hayat veren Recep Usta oldu. Karakteristik fiziki özellikleriyle dikkatleri çeken genç oyuncu Recep Usta kimdir? Bu sorunun yanıtını Kardeşlerim dizisi izleyicisi için detaylarıyla paylaşıyoruz.

Kızıl saçları ile kendisini diğer erkek oyunculardan ayıran bu isim Ataman kolejinin  zengin ve şımarık çocuklarından biridir. Okulun popüler öğrencisi Doruk’un  en yakın arkadaşıdır. Sürekli birlikte takılan ikili okula yeni başlayan Asiye’ Ömer ve kuzenleriyle uğraşan kötü bir karakterdir. Şimdi bu oyunculuktu başarıyla yerine getiren Recep Usta hakkında detaylara gelelim.

Kardeşlerim Dizisi Berk Kim? Recep Usta

2Kasım 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk Televizyon ve dizi oyuncusudur. 6 nüfuslu ailenin en küçük çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Babası işçilik yaparak ailesini. Geçimini sağlamaktadır. Bu sınırlı imkanlara rağmen ailesi her zaman oyunculuk konusunda kendisine destek olmuştur. 16 yazında henüz lise yıllarında oyunculuk alanında ilerlemeye karar vermiştir.

Fakat Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Dış Ticaret bölümünde tamamlamıştır. Ardından kayıtlı olduğu Icon-Talent oyunculuk atölyesinin yönlendirmesiyle ilk olarak Şahsiyet dizisinde rol almıştır. Bu rol onun dönüm noktası olmuştur. Şahsiyet dizisinde Deva karakterine hayat vermiştir. Kardeşlerim dizisi Berk karakterine hayat veren Recep Usta uzun süre saçlarını uzun olarak kullanmış ve bu marjinal görüntüsü onu daha dikkat çeken bir karaktere dönüştürmüştür.

Recep Usta kendi ismiyle kayıtlı olan İnstagram adresini kullanmaktadır.

Etiketler