Kardeşlerim Dizisi Emel Kim? Aylin Akpınar Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Emel Kim? Aylin Akpınar Kimdir?

Atv yeni dizilerini ekrana getirmeye devam ediyor. Bunlardan yakında ekrana gelecek olan Kardeşlerim dizisi Emel kim, Aylin Akpınar kimdir? sorusunun cevabı haberimizde.

Yakında Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak Kardeşlerim dizisinin tanıtım fragmanları yayınlandı. Hüzünlü hikayesiyle kalplere dokunacak olan Kardeşlerim dizisinin oyuncuları merak ediliyor.

Kardeşlerim Dizisi Emel Kim? Aylin Akpınar Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Emel Eren 6 yaşındadır. Hayata umutla bakan, yüreği sevgi dolu, saf, tatlı, sevimli bir çocuktur. Kardeşlerin en küçüğüdür. Anne ve babasını hep özler, her daim özlemiyle yaşar. Abilerinin ve ablasının sözünden çıkmaz, onların sözünü hep dinleyen ailesine kardeşlerine bağlı bir kızdır. Her çocuk gibi Emel de oyun oynamayı çok sever. Ailesinden ayrı kalmak onu çok üzecektir. Ailenin parçalanmasıyla Emel de büyük acılar yaşar.

Aylin Akpınar Kimdir?

Aylin Akpınar, 2012 İstanbul doğumludur. İlkokul 3. sınıf öğrencisidir ve 9 yaşındadır. Yusuf Güney Gün menajerliğinde çocuk oyuncu ve model olarak başlamıştır. İlk oyunculuğunu Pınar Kido reklam filminde yaşadı. Ardından İstikbal Yatak Reklamı ve Redoxon Kids gibi reklamlarda oynadı. Defacto ve Boyner markalarına çocuk modelliği yaptı.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2018 yılında Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ile yaşadı. Ardından 2019 yılında İstanbullu Gelin dizisinde rol aldı. Son olarak 2019 yılında Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem’in küçüklüğünü canlandırarak beğeni topladı ve başarı yakaladı. Şimdilerde ise Kardeşlerim dizisinde Emel karakterini canlandırıyor.

Rol Aldığı Diziler:

2021-Kardeşlerim (Emel Eren)

2019-Aşk Ağlatır (Ada Meryem)

2019-İstanbullu Gelin

2018-Keşke Hiç Büyümeseydik

 

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler