Kardeşlerim Dizisi Harika Kim? Gözde Türker Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Harika Kim? Gözde Türker Kimdir?

Kardeşlerim dizisi 20 Ocak cumartesi akşamı ekrana geldi ve oyuncular merak edilmeye başlandı. Kardeşlerim dizisi Harika kim? Gerçek adı ne?

Dizinin genç ve güzel oyuncularından Harika karakterine hayat veren ismi sizler için araştıracağız. Kardeşlerim dizisi Harika rolünü  oynayan oyuncunun adı Gözde Türker’dir. Gözde Türker çocukluk hayali olan oyunculuğu son olarak Kardeşlerim dizisiyle yaşıyor.

Kardeşlerim Dizisi Harika Kim? Gözde Türker Kimdir?

Gözde Türker 17 Eylül 1993 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Gözde Türker’in aktif olarak kullandığı instagram adresi bulunmaktadır. Kendisinin şuan için 3 bin takipçiye sahip fakat zamanla takipçisi artacaktır.

Kardeşlerim Dizisinde kendisinin oyunculuk eğitimi alarak  rölünü hakkıyla yerine getirdiğini hissediyoruz. Oyuncunun bu yolda önü açık olduğunu söyleyebiliriz. Gözde Türker sarı saçları ve düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Gözde Türker Anıl Güler ile evlilik yolunda ilk adımı atmış nişanlanmışlardır. Gözde Türker’in oynadığı Diziler arasında Muhteşem Yüzyıl, Poyraz Karayel, İstanbullu Gelin ve son olarak Kardeşlerim dizisidir.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

2021-Kardeşlerim (Harika)

2018-İstanbullu Gelin (Dizi)

2016-Poyraz Karayel (Melis)

2013-Muhteşem Yüzyıl (Safiye Sultan’ın Gençliği)

<<Kardeşlerim dizisi Melisa kimdir görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum