Kardeşlerim Dizisi Kadir, Emel,Ömer Ölecek Mi?

Kardeşlerim Dizisi Kadir, Emel,Ömer Ölecek Mi?

Yayın hayatına devam eden kardeşlerim dizisinde heyecanlı bir hafta izleyenleri bekliyor. Kardeşlerim dizisi Kadir, Ömer, Emel ölecek mi?

Kardeşlerim dizisi son bölümde Akif’ten hamile olduğunu öğrenen Suzan bütün gemileri yakmış ve Nebahat’e tüm gerçekleri açıklamıştır. Bunun üzerine Nebahat hayatının en büyük üzüntüsünüz ve hayal kırıklığını yaşarken boşanmayı da kafasına koymuştur. Fakat Akif boşanma taraftarı değildir.

Kardeşlerim Dizisi Kadir, Emel,Ömer Ölecek Mi?

Bunun için yaptığı planı hemen devreye sokar. Emel’in doğum günü partisini evinde yapmak istediğini söyleyerek dört kardeşi de evinde toplar. Akif’e bütün malını üstüne yapmak şartını sunarken çocukların babalarını ve annelerini öldürenin o olduğunu söylemekle tehdit eder. Aynı gece Harika annesinin Akif’ten hamile olduğunu öğrenir ve annesiyle yaşanan arbede sonucunda onu merdivenlerden iterek düşürür.

Dizinin yeni bölümünde her hafta olduğu gibi yine büyük heyecanlar yaşanacak. Kenan iş toplantısından döner. Tüm gerçekleri öğrendiğinde yaşadığı sarsıntı onu da alaşağı edecektir. Ve Akif ile birlikte geçirdikleri trafik kazası sonucunda Kenan karakterinin öleceğini düşünüyoruz. Akif yine ölümden dönecek ve hayata tutunmayı başaracak. Kardeşlerim dizisi Kenan ölecek mi sorusunun yanıtı %90 ölecek. Ve bu Akif için büyük bir şans olacak.

Kardeşlerim dizisi çocuklara ne oldu sorusu da 7. Bölüm fragmanından sonra en çok araştırılan konu olacak. Diğer taraftan kardeşlerim dizisinde sobadan zehirlenen Emel, Kadir ve Ömer de izleyicinin büyük merak konusu oldu. Kardeşlerim dizisi Ömer ölecek mi? Kadr ölecek mi? Kardeşlerim dizisi Emel ölecek mi soruları çok araştırılacak. Kardeşlerin hiç biri ölmeyecek hepsi hayatta kalacak.

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi kıyafetleri, markaları görmek için tıkla>>

Etiketler