Kardeşlerim Dizisi Kadir Kim? Halit Özgür Sarı Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Kadir Kim? Halit Özgür Sarı Kimdir?

Tanıtım fragmanı yayınlanmasıyla dikkatleri çeken Kardeşlerim dizisi merak edilmeye başlandı. Kardeşlerim dizisi Kadir kim, Halit Özgür Sarı kimdir? haberimizde.

Atv’nin yeni dizisi Kardeşlerim izleyici ile buluşmasına sayılı günler kaldı. Tanıtım fragmanı ile ilgi çeken dizinin oyuncuları araştırılmaya başlandı. Kardeşlerim dizisi başroldeki Kadir kim, kim canlandırıyor?

Kardeşlerim Dizisi Kadir Kim? Halit Özgür Sarı Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Kadir Eren 19 yaşındadır. Kadir Eren kardeşlerin en büyüğüdür. Anne babasının yokluğundan sonra kardeşlerine hem anne hem baba olmuştur. Anne babasından kalan tek emanetleri olan kardeşleri ve evin geçimi için elinden geleni yapar. Kardeşlerine çok düşkündür ailesi için yapmayacağı fedakarlık yoktur. Evin en büyüğü, her daim kardeşlerini koruyup kollayan Kadir zorluklarla mücadele eder. Kardeşlerim dizisinde Kadir karakterini canlandıran Halit Özgür Sarı’yı yakından tanıyalım.

Halit Özgür Sarı Kimdir?

Halit Özgür Sarı, 1993 İstanbul doğumludur. Halit Özgür Sarı, 1.78 metre boyunda ve 70 kilo ağırlığındadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. Oyunculuk eğitimini Craft Atölye’sinde tamamladı. Craft Atölyesinde Esra Kızıldoğan ile Temel ve İleri Oyunculuk eğitimi aldı.

İlk oyunculuk deneyimini 2019 yılında Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gündoğdu ve Selcan’ın oğlu Süleyman karakteri ile yaşadı. Ardından aynı yıl Şampiyon dizisinde Kerem karakterini canlandırdı. Bu dizideki performansı ile dikkatleri çekmeyi başardı. Daha sonra 2020 yılında Netflix dizisi olan Hakan: Muhafız dizisinde Arif karakterini canlandırdı. Son olarak 2020 yılında Kırmızı Oda dizisinde Doktor Murat karakterini canlandırdı. Oyunculuğun yanı sıra fotomodellikte yapmaktadır. Şimdilerde ise Kardeşlerim dizisinde başrolde Kadir karakterini canlandırıyor.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

2020-Kırmızı Oda (Doktor Murat)

2020-Hakan: Muhafız (Arif)

2019-Şampiyon (Kerem)

2019-Diriliş: Ertuğrul (Selcan Hatun oğlu Süleyman)

 

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkıları görmek için tıkla>>

Etiketler