Kardeşlerim Dizisi Melisa Diziden Ayrılacak Mı?

Kardeşlerim Dizisi Melisa Diziden Ayrılacak Mı?

Haftanın finalinde sevgilisi Kadir’in ölümüne sebep olan Melisa büyük bir üzüntü içindedir. Melisa diziden çıkacak mı ayrılacak mı soruları da merak ediliyor. Kardeşlerim Dizisi Melisa Diziden Ayrılacak Mı? Senaryo izleyenleri çok büyük bir ters köşe yaptı. Kadir’in ölerek diziden ayrılacağı biliniyordu fakat onun ölümüne sebep olan kişinin Melisa olacağı  tahmin edilmiyordu. Melisa’nın ehliyetsiz araç kullanması ve kazaya sebep olması sonucunda birinin ölümüne yol açması herkesi büyük şoka uğrattı.

Kardeşlerim Dizisi Melisa Diziden Ayrılacak Mı?

Dizinin en iyi ve aklı başında karakteri Melisa’yı çok zor günler bekliyor. Psikolojisi alt üst olan Melisa’nın toparlanması imkansız. Kadir’in ölmesi zaten çok yıkıcı bir olayken buna sebep olan kişinin kendisi olması gerçekten büyük bir bunalım sebebidir. Kalemşörlerin  bu kadar dram yüklü bir senaryoyu izleyici sunması hiç iyi olmadı. Melisa karakterinin diziden ayrılacağını düşünüyoruz.

Dram üzerine dram yaşayan Melisa’nın toparlanması hayatına kaldığı yerden devam etmesi imkansız. Şöyle ki Melisa’nın önce yurt dışına okumaya gönderileceği söyleniyor ardından bu şekilde diziden çıkacağı belirtiliyor. Fakat bunlar sadece söylenti. İntihar ederek de diziden çıkabilir. Melisa gibi vicdani duyguları ağır basan bir karakterin bu durumu kaldırması çok zor. Dizinin gidişatı olumsuz etkilenecek. Kadir karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı’nın diziden ayrılmasının ardından Melisa’nın da diziye veda etmesi büyük tepki toplayacaktır.

<<Kardeşlerim dizisi Kadir diziden neden ayrıldı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler