Kardeşlerim Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda

Kardeşlerim Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda

Televizyon ekranlarına yeni diziler gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda ayrıntılar haberimizde.

Maraşlı ile Akıncı dizileri ekranlara gelmesine sayılı gün kala şimdide bir yeni dizi daha yolda merakla bekleniyor. Kardeşlerim dizisi Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Kardeşlerim Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda

Kardeşlerim dizisi etkileyici bir hikayeyi izleyiciye sunmaya hazırlanıyor. Kardeşlerim dizisi Sefirin Kızı dizisinin de yapımcısı olan NGM Medya yapım imzalı olacak. Dizinin yönetmenliğini Serkan Birinci üstlenirken senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor.  Kardeşlerim dizisinin oyuncuları belli oldu.

Tüm kadronun özenle belirlendiği  Kardeşlerim dizisinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta  gibi önemli isimler yer alıyor.

Dizinin okuma provaları geçtiğimiz günlerde başladı. Setten ilk görüntüler dizinin genç oyuncularından geldi. Okuma provalarının görüntülerini paylaşan set ekibi enerjik ve samimi güleç pozları ile beğeni topladı. Dizi ekibi şimdiden kaynaşmış bir aile gibi olmuş durumda. Çok güzel işler çıkacağına şüphe yok. Güçlü, samimi hikayesiyle ve genç oyuncu kadrosuyla ekranlara kilitleyecek bir dizi olacak.

Kardeşlerim dizisi ailece oturup izlenecek ve izleyen kişilerde ailenin önemini bir kez daha hissettirecek sıcaklıkta bir proje. Aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu ve yanlışı, birlik olmayı ve kardeş olmanın önceliğini  birbirinin acısını hissetmekle başladığını izleyeceğiz. Duygu yüklü ancak bir o kadar acıklı samimi bir aile dizisi olacağa benziyor. Bu tarz dizilere özlem duyduğumuz son zamanlarda ilaç gibi gelecek güçlü bir yapım.

Kardeşlerim dizisinin çekimleri başladı. Hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Dizinin çekimlerine ara verilmeden devam edilecek. Çok yakında Ocak 2021’de Atv ekranlarına gelmesi bekleniyor.

 

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

Etiketler