Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor? Adresi

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor? Adresi

Atv’nin yeni dizisi Kardeşlerim ekranlara gelmeden merak edilmeye başlandı. Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor? set adresi nerede ayrıntılar haberimizde

Atv yeni dizileri ile gündeme oturdu. Maraşlı ile Akıncı dizileri ekranlara gelmesine sayılı gün kala şimdide bir yeni dizi daha yolda merakla bekleniyor.

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Adresi

Kardeşlerim dizisi etkileyici bir hikayeyi izleyiciye sunmaya hazırlanıyor. Kardeşlerim dizisi Sefirin Kızı dizisinin de yapımcısı olan NGM Medya yapım imzalı olacak. Dizinin yönetmenliğini Serkan Birinci üstlenirken senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor.

Tüm kadronun özenle belirlendiği  Kardeşlerim dizisinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta  gibi önemli isimler yer alıyor.

Dizinin okuma provaları geçtiğimiz günlerde başladı. Setten ilk görüntüler dizinin genç oyuncularından geldi. Okuma provalarının görüntülerini paylaşan set ekibi enerjik ve samimi güleç pozları ile beğeni topladı. Dizi ekibi şimdiden kaynaşmış bir aile gibi olmuş durumda. Çok güzel işler çıkacağına şüphe yok. Güçlü, samimi hikayesiyle ve genç oyuncu kadrosuyla ekranlara kilitleyecek bir dizi olacak.

Kardeşlerim dizisi ailece oturup izlenecek ve izleyen kişilerde ailenin önemini bir kez daha hissettirecek sıcaklıkta bir proje. Aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu ve yanlışı, birlik olmayı ve kardeş olmanın önceliğini  birbirinin acısını hissetmekle başladığını izleyeceğiz. Duygu yüklü ancak bir o kadar acıklı samimi bir aile dizisi olacağa benziyor. Bu tarz dizilere özlem duyduğumuz son zamanlarda ilaç gibi gelecek güçlü bir yapım.

Kardeşlerim dizisinin oyuncuları belli oldu. Dizinin okuma provalarının başlamasının ardından çekimlere de başlandı. Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Dizinin ekranlara gelmesi ile dizi ile ilgili bilgileri sayfamızda güncel olarak paylaşacağız takipte kalın. Yakında dizinin set çekimlerini, çekimlerin yapıldığı set adresini sizlerle paylaşacağız.

 

 

<<Kardeşlerim dizisinin tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum

  1. kardeslerim dizisi nerde cekiliyor ben oraya gitmek we ekiple tanismak istiyorum sewgilerle saglikla yasayin sizi coooooook seviyorum