Kardeşlerim Dizisi Ömer Kim? Yiğit Koçak Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Ömer Kim? Yiğit Koçak Kimdir?

Atv’nin yeni dizisi Kardeşlerim çok yakında ekrana geliyor. Merak edilen Kardeşlerim dizisi Ömer kim, Yiğit Koçak kimdir? haberimizde.

Atv’nin uzun zamandır beklenen Kardeşlerim dizisinin fragmanı yayınlandı. Fragmanıyla, hikayesiyle seyircinin beğenisini kazanan Kardeşlerim dizisi oyuncuları merak ediliyor.

Kardeşlerim Dizisi Ömer Kim, Yiğit Koçak Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Ömer Eren 17 yaşındadır. Ömer Eren hırslı ve duygusal biridir. Sorumluluk sahibidir aile içinde kendisine düşen sorumluluğu yerine getirir. Abisi Kadir’in aile içi yükünü hafifletmek için elinden geleni yapar. Bazen kendini tutamayıp kendini kaybetse de özünde ailesine kardeşlerine bağlı, ailesi için elinden geleni yapan biridir.

Yiğit Koçak Kimdir?

Tam adı Bilal Yiğit Koçak’tır. Yiğit Koçak, 12 Ekim 1995 Samsun doğumludur. Yiğit Koçak, 1.87 metre boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır. Sosyal medya video uygulaması olan Vine uygulamasında fenomen olarak tanındı. Samsun Anadolu Lisesi mezunudur. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümünden mezun oldu. Oyunculuk eğitimini ise Akademi 35,5’da tamamladı. Buket Kahraman Talent menajerlik ajansına kayıtlıdır.

Dizi oyunculuğundan önce D-Smart ve KFC reklamlarında oynadı. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2017 yılında Seni Kimler Aldı dizisinde Mehmet Çelik karakteri ile yaşadı. Ardından 2019 yılında Kimse Bilmez dizisinde Sinan Eğilmez karakterini canlandırdı. Son olarak 2020 yılında Gel Dese Aşk dizisinde Onur karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Diziler:

2020-Gel Dese Aşk (Onur)

2019-Kimse Bilmez (Sinan Eğilmez)

2017-Seni Kimler Aldı (Mehmet Çelik)

 

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler