Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Konusu, Tüm Kadro

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Konusu, Tüm Kadro

Çok yakında yayına başlayan Kardeşlerim dizisi oyuncuları kadrosu, kimler var, konusu? nedir. Etkileyici bir hikayeyi izleyiciye sunmaya hazırlanan Sefirin Kızı dizisinin yapımcısı NGM Medyanın hazırladığı Kardeşlerim dizisi oyuncuları tam liste.

Kardeşlerim dizisi ailece oturup izlenecek ve izleyen kişilerde ailenin önemini bir kez daha hissettirecek sıcaklıkta bir proje. Aile olmayı, kardeş olmayı birlik olmayı ve kardeş olmanın önceliğini  birbirinin acısını hissetmekle başladığını izleyeceğiz. Bu tarz dizilere Özlem duyduğumuz son zamanlarda ilaç gibi gelecek güçlü bir yapım. Peki Kardeşlerim dizisi oyuncuları kadrosu, kimler var, konusu ne? Şimdi Kardeşlerim Dizisi Oyuncularını tanıyalım.

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Konusu, Tüm Kadro

Tüm kadronun özenle belirlendiği  Kardeşlerim dizisinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta Yer alıyor.

Kardeşlerim Dizisi Kadir Eren – Halit Özgür Sarı kim?

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen 27 yaşındaki oyuncu Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Son zamanların yıldızı parlayan isimlerden bir tanesi olan Halit Özgür Sarı oyuncu olmasının yanı sıra aynı zamanda da bir fotomodeldir. Kısa sürede başlayan oyunculuk kariyerinde Kırmızı Oda, Şampiyon ve Diriliş Ertuğrul gibi dizlerde yer almış ve hem izleyiciler hem de yapımcılar tarafından dikkat çekmiştir.

Kardeşlerim Dizisi Akif Atakul – Celil Nalçakan kim?

Geçtiğimiz haftalarda Kırmızı Oda dizisinde gösterdiği gerçekçi performansıyla hala konuşulmaya devam eden  Celil Nalçakan, 10.06.1978 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunudur. 2006 yılında başladığı oyunculuk kariyerini hala devam etmektedir. Kış Masalı, Hanımın Çiftliği, İntikam, Galip Derviş, Poyraz Karayel ve Kırmızı Oda gibi dizilerin yanında ömrü uzun olmayan kısa sürede final yapan Hayati ve Diğerleri,Bir Aile Hikayesi gibi.

Kardeşlerim Dizisi Suzan Manyaslı – Ahu Yağtu kim?

Cem Yılmaz ile olan evliliği ile gündeme gelen Ahu Yağtu 11 Temmuz 1978 yılında İzmir’de doğmuştur. Düzgün fiziği ve güzelliği sayesinde 14 yaşında model olma kararı alıp İstanbul’a taşınmıştır. Modellikle başlayan kariyer hayatı dizi, film ve program sunuculuğu ile devam etmiştir. Savcının Karısı, Komiser Nevzat, Aşk ve Ceza, Kavak Yelleri, Paramparça, Kadın gibi dizilerde yer almıştır

Kardeşlerim Dizisi Şengül Eren – Fadik Sevin Atasoy Kimdir?

1975 Ankara doğumlu tiyatro, dizi ve film oyuncusu 4 yaşında ilk tiyatro oyununda yer aldı ve en iyi oyuncu ödülü kazandı. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne bölümünden mezun olmuştur. Dudaktan Kalbe, Beyaz Melek, O Şimdi Mahkum, Kısmet, Ah Be İstanbul, Serseri Aşıklar, Bizim Evin Halleri, Ay Lav Yu, Aynadaki Düşman gibi dizi ve filmlerde rol aldı.

Kardeşlerim Dizisi Orhan Eren – Cüneyt Mete Kim?

Kardeşlerim dizisinde yer alan bir diğer usta oyuncu da Cüneyt Mete’dir. 50 yaşında olan oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezundur. Beni Affet, Hayata Beş Kala, Öyle Ya Da Böyle, Aşk ve Mavi Yeni Evli, Kurtlar Vadisi, Kayıp Prenses gibi dizilerde rol almıştır. Ve kendisinden 18 yaş küçük Şeyma Korkmaz ile evlenmiştir.

Kardeşlerim Dizisi Asiye Eren – Su Burcu Yazgı Coşkun kim?

2004 yılında dünyaya gelen oyuncu henüz 16 yaşındadır. Pera Güzel Sanatlar Lisesinden mezundur. Kırmızı Oda dizisinde Güler karakteriyle tanıdık kendisini. Karadayı, Sen Üzülme, Aşk Yeniden, Bizim Hikaye, Kadın, Kara Yazı, Bizi Hatırla, Kuzgun.

Kardeşlerim Dizisi Ömer Eren – Yiğit Koçak Kim?

Tam adı Bilal Yiğit Koçak’tır. Yiğit Koçak, 12 Ekim 1995 Samsun doğumludur. Yiğit Koçak, 1.87 metre boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır. Sosyal medya video uygulaması olan Vine uygulamasında fenomen olarak tanındı. Oyunculuk eğitimini ise Akademi 35,5’da tamamladı. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2017 yılında Seni Kimler Aldı dizisinde Mehmet Çelik karakteri ile yaşadı. Ardından 2019 yılında Kimse Bilmez dizisinde Sinan Eğilmez karakterini canlandırdı. Son olarak 2020 yılında Gel Dese Aşk dizisinde Onur karakterini canlandırdı.

Kardeşlerim Dizisi Emel Eren – Aylin Akpınar Kim?

Aylin Akpınar, 2012 İstanbul doğumludur. İlkokul 3. sınıf öğrencisidir ve 9 yaşındadır. İlk oyunculuğunu Pınar Kido reklam filminde yaşadı. Ardından İstikbal Yatak Reklamı ve Redoxon Kids gibi reklamlarda oynadı. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2018 yılında Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ile yaşadı. Ardından 2019 yılında İstanbullu Gelin dizisinde rol aldı. Son olarak 2019 yılında Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem’in küçüklüğünü canlandırarak beğeni topladı ve başarı yakaladı.

Kardeşlerim Dizisi Erhan – Sabahattin Yakut Kim?

Sabahattin Yakut, 7 Haziran 1981 Manisa doğumludur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Jin sinema filminde Kahya karakteri ile yaşadı. Ardından Yav He He, Çetin Çeviz 2, Dört Köşe,  Arapsaçı, Can Feda, Döndüm Ben, Dilsiz Aman Reis Duymasın sinema filmlerinde rol aldı. İlk dizi oyunculuğu 2017 yılında 7 Yüz dizisindeki Alihan karakteri ile oldu. Ardından2018 yılında Muhteşem İkili dizisinde Volkan karakterini, 2019 yılında Avlu dizisinde Durmuş karakterini canlandırdı. Son olarak 2020 yılında İnsanlar İkiye Ayrılır sinema filminde Alihan karakterini, aynı yıl Kuşlarla Yolculuk dizisinde Derviş Fazıl karakterini canlandırdı.

Kardeşlerim Dizisi Nebahat – Simge Selçuk Kim?

1975 Başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümünden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini Ferhunde Hanımlar dizisiyle yaşamıştır. Ardından kendisini bir çok projede izledik. Göç Zamanı, Güzel Köylü, Mazi Kalbimde Yaradır, Avrupa Avrupa, Küçük Kadınlar, Acemi Cadı, Aliye, Ayrılsak da Beraberiz, Çiçek Taksi ve Canevim dizilerinde rol aldı.

Kardeşlerim dizisi Oğulcan Eren – Cihan Şimşek Kim?

4N1K dizisiyle tanıdığımız genç oyuncu Cihan Şimşek, bir çok reklam filminde de rol almıştır. Bez Bebek dizisinde Şelim rolüyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Suda Balık, Geçmiş Olsun daha önce rol aldığı projeleridir.

Kardeşlerim Dizisi Melisa Atakul – Damlasu İkizoğlu kimdir?

Damlasu İkizoğlu, 8 Temmuz 1998 Antalya doğumludur. Oyuncu 1.68 metre boyundadır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri aldı. Reklam filmlerinde oynamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında Mirasyedi filmiyle yaşadı. Ardından 2020 yılında Babil dizisinde Buse karakteri canlandırdı. Son olarak Kardeşlerim dizisinin kadrosuna Melisa karakteri ile dahil oldu.

Kardeşlerim Dizisi Doruk Atakul – Onur Seyit Yaran kim?

Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Bölümünden mezun olan 24 yaşındaki oyuncu Kardeşlerim dizisi kadrosunda yer alıyor. Vuslat ve  Kalk Gidelim dizilerinde rol almıştır.

Kardeşlerim Dizisi Aybike Eren – Melis Minkari kim?

20.08.1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.60 boyundadır. Dialog Anlatım İletişimde profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk çalışmalarını Gaye Sökmen oyunculuk merkezinde almaya devam ediyor.

Kardeşlerim Dizisi Harika – Gözde Türker Kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kardeşlerim dizisiyle tanıdığımız güzel oyuncu Gözde Türker hakkında detayları öğrendikçe sizlerle paylaşacağız. Gözde Türker’in aktif olarak kullandığı instagram adresi bulunmaktadır. Kendisinin şuan için 3 bin takipçiye sahip fakat zamanla takipçisi artacaktır.

Kardeşlerim Dizisinde kendisinin oyunculuk eğitimi alarak  rölünü hakkıyla yerine getirdiğini hissediyoruz. Oyuncunun bu yolda önü açık olduğunu söyleyebiliriz. Gözde Türker sarı saçları ve düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Gözde Türker Anıl Güler ile evlilik yolunda ilk adımı atmış nişanlanmışlardır.

Gözde Türker’in oynadığı Diziler arasında Muhteşem Yüzyıl, Poyraz Karayel, İstanbullu Gelin ve son olarak Kardeşlerim dizisidir.

Kardeşlerim Dizisi Berk – Recep Usta kim?

2 Kasım 1997 yılında dünyaya gelen İstanbul doğumlu genç oyuncu en son Şahsiyet dizisinde rol almıştır. Kendisi Şahsiyet dizisinde gösterdiği başarıyla tanınmıştır.

Kardeşlerim Dizisi Mazlum – Kaan Sevi Kim?

Dizinin bir çok genç oyuncu ismi var. Kardeşlerim dizisi oyuncularından Kaan Sevi, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Adı Efsane, Nöbet ve Sefirin Kızı dizilerinde rol almıştır.

Murat Arkın Kim?

Cüneyt Arkın’ın oğlu Murat Arkın Kardeşlerim dizisine katılan son oyuncudur. Pis Yedili dizisiyle başlayan kariyerine Harem, Panzehir, Dağ 2, dizileriyle devam etmiştir.

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler

2 Yorum

  1. Kardeslerim dizisini seviyorum Damla su Ikizoglu Onur Seyit Yaran seviyorum on larla bir gun tanismak isterim çook☺☺

  2. Selam ben Azərbaycandan yazıyorum Kardeşlerim dizisini oyuncularını çok seviyorum .İnşallah uzun ömürlü olur