Kardeşlerim Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları

Kardeşlerim Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları

Atv’nin uzun zamandır beklenen dizisi Kardeşlerim izleyiciyle buluştu. Peki Kardeşlerim dizisi reyting sonuçları izlenme oranları nasıl, izlendi mi? haberimizde.

Tanıtım fragmanın yayınlanmasıyla merak edilen Kardeşlerim dizisi ilk bölümüyle ekranlara geldi. Etkileyici hikayesi ile yüreklere dokunan konusuyla dikkatleri çeken dizi izleyiciler tarafından nasıl karşılandı. Kardeşlerim dizisi reytingleri nasıl çıktı, tuttu mu, beğenildi mi?

Kardeşlerim Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları

Kardeşlerim dizisi Sefirin Kızı dizisinin de yapımcısı olan NGM Medya yapım imzalı, dizinin yönetmenliğini Serkan Birinci üstlenirken senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Tüm kadronun özenle belirlendiği  Kardeşlerim dizisinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta  gibi önemli isimler yer alıyor.

Kardeşlerim dizisi 20 Şubat Cumartesi ilk bölümüyle ekrana geldi. Kardeşlerim dizisi Cumartesi günü yayınlanan dizilerden Gönül Dağı, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Sen Çal Kapımı dizilere rakip olabilecek mi? Gönül Dağı uzun zamandır tahtını koruyor, Kuzey Yıldızı ise hemen arkasında hatırı sayılır reytinge sahip. Sen Çal Kapımı ise reytingleri çok iyi olmasa da yine de reyting sıralamasında ilk 10 içinde yer almaya devam ediyor.

Kardeşlerim dizisi ilk bölümüyle çok iyi bir reyting elde edemese de yine de zamanla kendine izleyici kitlesi oluşturacaktır. Şimdinin en çok izlenen dizileri de ilk bölümüyle büyük bir reyting çıkışı yapamasa da zamanla kendi izleyici kitlesi oluştukça günlerinin hatta haftanın birincisi konumuna gelmeyi başarmıştır. Son zamanlarda yer alan bir çok dram dizisi bulunmakta iken Kardeşlerim dizisi farklılığını ortaya koyup izleyiciye hikayesiyle dokunabilirse varlığı sürdürmeye devam edecektir. Dizi için zaman tanımalı ilerleyen bölümlerde reytinglerinin artacağını düşünüyoruz.

 

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkıları, sözleri görmek için tıkla>>

Etiketler