Kardeşlerim Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Kardeşlerim Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Kardeşlerim dizisi başlıyor. Diziyi izleyemeyenler veya tekrar izlemek isteyenler için Kardeşlerim dizisi tekrarları ne zaman hangi gün saat kaçta? haberimizde.

Atv’nin uzun zamandır beklenen dizisi Kardeşlerim 20 Şubat Cumartesi saat 20:00’de izleyici ile buluşuyor. Etkileyici hikayesi ve dram yönüyle kalplere dokunacak bir dizi ekranlara geliyor. 

Kardeşlerim Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? 

Kardeşlerim dizisini izleyemeyenler veya tekrar izlemek isteyenler için dizinin tekrarlarının hangi günler ve saatte olduğunu haberimizde paylaşıyoruz. Atv kanalı birçok kanal gibi yeni başlayan dizilerini yayınlandığı ilk hafta birçok defa tekrarını yayınlamaktadır. Bunu uzun zamandır dizilerinde uygulamaktadır. Son olarak Akıncı ve Maraşlı dizilerinde de yayınlandığı ilk hafta hemen her gün çok defa tekrarını yayınlamıştır. Dizinin izleyici kitlesi kazanması ve izleyemeyenlerin izleyebilmesi adına bu şekilde tekrarlar ekrana getirilmektedir.

Kardeşlerim dizisi ilk bölümü 20 Şubat Cumartesi saat 20:00’de ekrana geliyor. Ardından hemen peşine Kardeşlerim dizisi ilk bölümü tekrarı saat 22:30’da yayınlanacak. Daha sonra 21 Şubat Pazar günü saat 16:00’da tekrarı yayınlanacak. Daha sonra aynı günün pazar gecesi saat 00:20’de tekrarı yayınlanacak.   

Önümüzdeki hafta da dizinin bir çok gün tekrarları yayınlanmaya devam edecektir. 22 Şubat Pazartesi günü gecesi saat 00:30’da yayınlanacak. Daha sonra 23 Şubat Salı günü saat 00:15’de tekrarı yayınlanacak. Daha sonraki günlerde Atv yayın akışı belli oldukça Kardeşlerim dizisinin tekrarlarının hangi gün yayınlanacağını yazımıza ekleme yapacağız.

Sizce Kardeşlerim dizisi tutar mı, izlenir mi, siz beğendiniz mi? fikirlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz. Kardeşlerim dizisinin güzel reyting almasını ve uzun süre ekranlarda kalmasını umut ediyor başarılar diliyoruz.

<<Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkıları, sözleri görmek için tıkla>>

Etiketler