Kardeşlerim Dizisi Tolga Kim? Kariyeri

Kardeşlerim Dizisi Tolga Kim? Kariyeri

Kardeşlerim dizisine yeni bir isim dahil oldu. Kardeşlerim dizisi Tolga kim? Kariyeri hakkında merak edilenler

Kardeşlerim dizisi 24 nisan yayınlanan bölümde yeni iki isim dahil oldu. Bunlardan biri Ayşe’nin eski sevgilisi Tolga. Tolga karakteri hırçın ve psikopatça tavırlarıyla dikkat çekti. Ayrıca Ömer’in dövdüğü kişi de bu çocuk olacak. Kardeşlerim dizisi Tolga ki. Sorusunu sizler için yanıtlayacağız.

Kardeşlerim dizisinde Ömer’in kafasına top attıktan sonra tanıştığı ve arkadaş olduğu Ayşe ile aralarında bağ oluştu. Ayşe, kardeşleriyle kavga ettikten sonra evi terk eden Ömer’i eve davet etti. Sonrasında yaşananlar ise hiç beklenmedik şekilde gelişti. Tolga karakterini canlandıran Berk Ali Çatal’ı yakından tanıyalım.

Kardeşlerim Dizisi Tolga – Berk Ali Çatal Kimdir?

Berk Ali Çatal,4 Mart 1995 İstanbul doğumludur. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Ardından Fulya Filazi Oyunculuk Atölyesi ve Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 14 yaşında 2009 yılında Aile Reisi dizisi ile yaşadı. Ardından 2014 yılında Beni Böyle Sev dizisinde rol aldı. 2016 yılında Güneşin Kızları dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Musa Çelebi karakteri ile dikkatleri çekti. Sonrasında Söz, Vatanım Sensin, Çukur, Kırmızı Oda gibi önemli yapımlarda rol alarak kariyerinde başarılar elde etti. Son olarak Kardeşlerim dizisine Tolga karakteri ile dahil oldu.

Rol Aldığı Diziler:

2021 – Kardeşlerim (Tolga)

2020 – Kırmızı Oda (Bayram)

2020 – Çukur (Sercan)

2018 – Vatanim Sensin (Yasin)

2017 – Söz (Çolak’ın Oğlu)

2017 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Musa Çelebi)

2017 – Umutsuz Ev Kadınları

2016 – Güneşin Kızları

2014 – Beni Böyle Sev

2009 – Aile Reisi

<<Kardeşlerim dizisi Ayşe kim görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi Harika kim görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi Melisa kim görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum