Kardeşlerim Kadir Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Kardeşlerim Kadir Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Son zamanların en çok izlenen dizisinde beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Dizinin baş rol oyuncusu Kadir ölerek diziye veda etti. Ve izleyici büyük bir üzüntü yaşadı. Kardeşlerim Kadir diziden neden ayrıldı sorusu da izleyici tarafından araştırılıyor. Kardeşlerim dizisi Kadir karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı son kez izleyici karşısına çıktı.

Halit Özgür Sarı diziden senaryo gereği motosiklet kazası sonucu veda etti. Dizinden vedası büyük bir olay olurken bundan sonra neler yaşanacağı da çok merak ediliyor. Kadir karakteriyle büyük bir beğeni toplayan genç bir yetenekli oyuncunun tamamen senaristlerin dizinin akışını bu şekilde belirlediği için çıktığı söyleniyor. Yeni dizi projesi nedeniyle diziden ayrılmadı. Fakat Kardeşlerim dizisiyle yıldızı parladığı için en kısa zamanda kendisine yeni tekliflerin yağacağını düşünüyoruz. Kardeşlerim dizisinden ani bir kararla ayrılan Halil Özgür Sarı’ya başarılar dileriz.

Kardeşlerim Kadir Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Dizisi Ne?

Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisi Kadir karakteriyle daha uzun süre hatırlanacak. Şimdiden seyirci kitlesi sosyal medya hesaplarından senaristlere ve yapımcılara sitemlerini yazmaya devam ediyor. Her ne kadar izleyici son bölümün bir rüya olmasını istese de ne yazık ki öyle değil. Kadir sevgilisi  Melisa’nın sebep olduğu kaza sonucu dizinden ayrıldı. Asıl bundan sonra kardeşlerim dizisinde neler yaşanacak  çok merak ediliyor.

Kardeşlerim dizisinde Kadir’in ölümüne sebep olan Melisa nasıl toparlanacak? Hayatına kaldığı yerden devam edebilecek mi? İzleyiciyi neler bekliyor? Tüm bu sorular ilerleyen bölümlerde cevabını bulacak. Fakat bizim düşüncemiz bu kadar dram dolu dizide yine aynı dramın devam edeceği yönünde. Ya da bir kaç yıl ilerlemiş bir şekilde de devam edebilir.

Kardeşlerim dizisi Kadir diziden  neden ayrıldı sorusunun yanıtını net bir şekilde verdik. Dram ağırlıklı dizide tamamen senaryo gereği Halit Özgür Sarı’nın vedası yaşandı. Genç oyuncu sosyal medya hesabından çalışma arkadaşlarıyla çekindiği fotoğrafını paylaştı. Dizi cumartesi akşamları aynı ilgiyle izlenmeye devam edecek. Beklenmeyen başrol vedası izleyiciyi çok üzse de kısa sürede senaryo kendini toparlayacak.

Kardeşlerim dizisi Halit Özgür Sarı’nın kariyer geçmişi daha önce paylaştığımız haberlerde yer alıyor. Halit Özgür Sarı’nın yeni dizi projesini netleştiğinde ilk olarak haberimizde yer alacaktır.

<<Kardeşlerim dizisi Ataman koleji nerede öğrenmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi Kadir kim, geçmişi öğrenmek için tıkla>>

 

Etiketler