Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Star Tv ekranlarına yeni bir dizi daha geliyor. Merak edilen Kazara Aşk dizisi oyuncu kadrosu, konusu, ne zaman başlayacak ayrıntılar haberimizde.

Koliba Film tarafından yapımı gerçekleşen Kazara Aşk dizisi Star TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Star Tv bünyesine kattığı dizilerle haftanın tüm günlerinde dizisi yer alıyor.

Kazara Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?


Dizinin konusu ile ilgili duyumlara göre Kazara Aşk dizisi romantik komedi tarzında olacak. Birbirini hiç tanımayan iki gencin şans eseri karşılaşmalarından sonra imkansız aşklarını anlatacak.

Dizinin yapımını üstlenen Koliba Film 2019 yılında Canevim ve Masum Değiliz dizilerinin de yapımını üstlenmiş ancak diziler tutmamıştı. Şimdi ise Kazara Aşk dizisi için kolları sıvayan Koliba Film daha önce Kanatsız Kuşlar ve Yeter dizileri ile elde ettiği başarıyı bu diziyle de yakalamayı amaçlıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Elimi Bırakma dizisi ile tanıdığımız Sadullah Çelen oturacak.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak Kazara Aşk dizisinin kadın başrol oyuncusu Gökçe Akyıldız oldu. Daha önce Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan ve evlendikten sonra oyunculuğa bir süre ara veren güzel oyuncu, Kazara Aşk dizisinin kadrosunda yer alacak. Şimdilik dizinin oyuncu kadrosunda belli olan tek isim Gökçe Akyıldız. Güzel oyuncuya hangi erkek başrol oyuncusu eşlik edecek merak konusu. Söylentilere göre Berk Cankat’a dizide başrol için teklif gitmiş henüz bununla ilgili bir açıklama yapılmamış. Siz Gökçe Akyıldız ile başrol olarak hangi erkek oyuncu olmasını istersiniz kime daha çok yakıştırıyorsunuz yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Kazara Aşk dizisinin cast ve hazırlık çalışmaları devam ediyor. Bu yüzden dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz kesin bir tarih verilmedi. Gerekli hazırlıklar biter bitmez dizinin çekimlerine başlanacak ve yayın tarihi netlik kazanacaktır. Dizinin oyuncu kadrosu ve dizi ile ilgili bilgiler netlik kazandıkça sayfamızda paylaşacağız.

Gökçe Akyıldız Kimdir?

Gökçe Akyıldız, 30 Ekim 1992 tarihinde Sinop’ta doğdu. Çocukluk döneminde oyunculuğuyla ilgi odağı olan Gökçe Akyıldız, kariyerine 2002 yılında başladı. Ardından pek çok dizi ve film projelerinde yer aldı. 10 yaşından itibaren televizyonlarda birçok rolde yer alan oyuncu, Sır Kapısı, Çınaraltı, Büyümüşte Küçülmüş, Sahra, Beşinci Boyut, Ezo Gelin ve Büyük Buluşma gibi yapımlarda rol aldı. Parmaklıklar Ardında ve Gazi dizilerinde gösterdiği başarıdan sonra Kollama ve Fatih Harbiye, Kırgın Çiçekler gibi önemli yapımlarda yer aldı.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

2015-2017-Kırgın Çiçekler (Songül)

2014-Medcezir (Zeynep)

2013-2014-Fatih-Harbiye (Aslı)

2013-Bizim Okul (Kardelen Gülbahar)

2012-Kötü Yol (Canan)

2011-2012-Hayat Devam Ediyor (Zozan Fırat)

2008-2010-Kollama (Nurbanu Yılmaz)

2008-Gazi (Berçem

2007-Parmaklıklar Ardında (Birsen Mutlu)

2006-Ezo Gelin (Tekgül)

2005-Zeynep (Tülin)

2005-Beşinci Boyut (Başak)

2004-2006-Büyük Buluşma (Selcan)

2003-Çınaraltı (Gökçe)

2003-Büyümüş de Küçülmüş (Gizem)

 

 

<<Rekabet dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler