Kefaret Dizisi Avukat Berna Kim? Oynadığı Diziler Neler?

Kefaret Dizisi Avukat Berna Kim? Oynadığı Diziler Neler?

Fox Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi Kefaret dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Kefaret dizisi Avukat Berna kim? Oynadığı Diziler neler?

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un başrollerinde yer aldığı Kefaret dizisi yeni bölümde Cemre Melis Çınar, Avukat Berna olarak izleyici karşısına çıkacak. Dizinin son zamanlarda artan reytingleri yeni oyunculara kapılarını açıyor. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın annesine hayat veren Cemre Melis Çınar kadroya dahil oluyor.   Başarılı performansıyla adından söz ettiren oyuncu izleyenler tarafından araştırılacak. Kefaret dizisi Avukat Berna kim?

Kefaret Dizisi Avukat Berna Kim? Oynadığı Diziler Neler?

Kefaret dizisi Berna dizide başarılı ve işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir avukata hayat veriyor. Karakterin ilerleyen bölümlerde diziye olan etkisi nasıl olur onu ilerleyen bölümlerde izleyeceğiz. Dizinin son Bölümünde Sude’nin gerçekten kendi kızları olup olmadığı konusunda düştükleri durum Ahmet ve Zeynep’i karşı karşıya getirecek. Kefaret dizisinde kader Zeynep ve Cansu’yu da karşı karşıya getirecek. Heyecanlı bir bölüm izleyenleri bekliyor.

Kefaret dizisi Berna Kim? Cemre Melis Çınar Kimdir?

13 Mayıs 1991 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Televizyon Bölümünden mezundur. Toros Koleji’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Televizyon Bölümünde okumayı tercih etmiştir. 2005 senesinde başladığı oyunculuk serüvenine  bugüne kadar devam etmiştir. Cemre Melis Çınar, uzun süre dans dersi de almıştır. Mask-kara Tiyatrosunda da oyunculuk yapmıştır. Çok iyi bir Kick Box sporcusudur.

Sadece oyunculuk değil yardımcı yönetmenlik, dublaj ve sahne tasarımı ve metin yazarlığı gibi birçok alanda görevler almıştır. Ekran macerasına 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Cariye rolüyle başlamıştır. 2019’da ekranlara gelen Yaralı Kuşlar dizisinde Melis karakterini canlandırdı. Muhteşem Yüzyıl, Arka Sokaklar, Elif, Kaçak Gelinler ve Bir Umut Yeter. En son TV8’in Kırmızı Oda dizisinde Alya karakterinin annesini canlandırdı ve performansıyla alkış topladı. Şimdi ise Kefaret dizisinde Avukat Berna rolüyle izleyici karşısına çıkıyor. 

 

<<Kefaret dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler