Kefaret Dizisi Erken Final Mi Yapacak? Reytingleri Nasıl?

Kefaret Dizisi Erken Final Mi Yapacak? Reytingleri Nasıl?

Nurgül Yeşilçay’ın muhteşem oyunculuğu ile ekrana gelen Kefaret dizisi erken final mi yapacak? Reytingleri nasıl?

Fox ekranlarında büyük beklentilerle ekrana gelen pazar akşamları yayınlanan Kefaret dizisi inişler ve çıkışlar yaşamaya devam ediyor.

Kefaret Dizisi Erken Final Mi Yapacak? Reytingleri Nasıl?

Dizinin genel konusundan anladığımızı paylaşalım. Kefaret dizisinde düğümler çözülmeye başlıyor. Zeynep Elif’i bulduğunu düşünüyor ama bulduğunun öz kızı Elif mi değil mi her gün farklı bir şüphe ortaya çıkıyor. Ahmet hala ailesini bir araya toplamaya çalışırken yıllardır oyaladığı ve bir türlü nikah masasına oturmadığı Meltem’in kalkışmadığı oyun kalmadı.

Sude’nin babası kızını iyi bir anneye emanet etmek istediği için Zeynep’in kızı Elif olduğunu söyleyerek hayat veda etti. Kefaret dizisinde heyecan son zamanlarda daha fazla artmaya başladı. Ancak Elif’in kim olduğu ortaya çıktıktan sonra dizi nasıl ilerleyecek? Başlarda dizide flashback sahneleri o kadar fazlaydı ki hikayenin çok yavaş ilerlemesi izleyiciyi sıkmaya başlamıştı. Fakat dizi son bölümlerde güzel toparladı ve izleyiciyi heyecanlandırmaya başladı. Kefaret dizisi erken final mi yapacak? Reytingleri nasıl? Soruları da izleyici tarafından merak ediliyor.

Kefaret dizisi şuan için Reyting sıralamasında ilk 3 dizi arasında yer almasa da aldığı reytingler devam etmesi için kanalı tatmin ediyor. Kefaret dizisi yayınlandığı son hafta 5.64 izlenme oranıyla total grubu reyting sıralamasında 5. Sırada yer aldı. AB grubunda ise 4. Sırada yer aldı. Diziye son haftalarda dahil olan 3 oyuncu da erken final haberlerini yalanlıyor. Ayşe Tunaboylu, Hakan Yufkacıgil ve Yusuf Atala.

Kefaret dizisinde yer alan oyuncular Mert Fırat, Nurgül Yeşilçay ve Yurdaer Okur alanında en başarılı isimler. Yurdaer Okur son zamanlarda hemen hemen aynı rollerde izleyici karşısına çıkıyor. Katı kuralları olan kadınlar üzerinde hakimiyet kurmayı seven ve kendilerinin asla hata yaptığını kabul etmeyen rolleri çok güzel kaldırıyor. Kefaret dizisi reytinglerini, izlenme oranlarını ve dizinin gidişatıyla ilgili bilgileri sizlerle paylaştık. Kefaret dizisiyle ilgili erken final kararı yok.

 

 

<<Kefaret dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler