Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor? Tüm Mekanların Adresi

Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor? Tüm Mekanların Adresi

Fox TV’nin yeni yapımı ile ilgili merak edilen Kefaret dizisi nerede çekiliyor, Tüm çekim mekanların adresi nedir ayrıntılar haberimizde.

Kefaret dizisi başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdanur Okur, Ege Kökenli gibi başarılı isimler yer alıyor. Oyuncuların gösterdiği performans başta Nurgül Yeşilçay olmak üzere gerçek kadar inandırıcı. Kızının kaçırılmasının ardından kocasının da kendisini aldattığını öğrenen Zeynep, yavaş yavaş her şeyini kaybetmiştir. Dizide olaylar flashback sahneleriyle hem bugüne hem geçmişe dönüyor. Dizide farklı mekanlar yer alıyor. Zeynep’in kızı kaçırılmadan önce oturduğu evin nerede olduğundan intihar için çıktığı yerin adresi bile izleyici tarafından araştırılıyor.

Kefaret Dizisi Nerede Çekiliyor, Tüm Mekanların Adresi?

Araştırmacı yazar sanatçı Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanan Fox Tv’nin yeni dizisi Kefaret çekim mekanları ile büyük ilgi topladı. Zeynep öğretmenin hayal gibi bir hayatın ardından elinde olan her şeyi kaybedişinin ve inatla kaybettiklerini geri kazanmaya çalışmasının konu edildiği Kefaret dizisinde göl ve orman mekanları, çekildiği semtler seyirciler tarafından merak ediliyor. Doğal güzellikler içindeki evi, kızının arandığı orman, Zeynep’in intihar etmek için çıktığı binanın olduğu semt izleyicilerin merak ettiği mekanlardan bazıları. Kefaret dizisine semt olarak  Ortaköy, Sarıyer ve Nişantaşı gibi lüks semtler tercih edilirken doğal güzelliği olan ormanlık ve göl mekanları da bulunuyor. Nurgül Yeşilçay’ın yani Zeynep’in Elif’le ilk buluştuğu park İstanbul Yoğurtçu Parkıdır. Şehir kargaşasından uzak olan havuzlu villa tam adresi bilinmese de daha önce Kanal D’de yayınlanan hizmetçiler dizisinin çekildiği villa olduğu anlaşılıyor. Covid-19 tedbirleri gereği setlere ziyaretçi kabul edilmemektedir. Oyuncuların sakin ortamda salgın tedbirlerine en uygun şartlarda çalışmaları sağlanmaktadır.

Biz yine de Kefaret dizisinin set adreslerini araştırmaya ve net bir adres öğrenmeye devam edeceğiz. Ve öğrendiğimizde haberimizde yer vereceğiz. Kefaret dizisinin çekimleri sırasında fotoğraf paylaşan oyuncular konum olarak sadece set yazıyor. Amaçları insanların set mekanlarına akın etmesini önlemek. Biz sizlerin merakını gidermek için bir kaç mekanın adresini paylaştık. Konuyla ilgili detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

 

<<Kefaret dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler